Diğer Haberler

Öncebe, yurt dışında kariyer yapmaya dair merak edilenleri anlattı

-REKLAM-

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Fikir İle Gelecek Öğrenci Topluluğu’nun düzenlediği “Uluslararası Kariyer Yolculuğu: İlk Adım” konulu söyleşiye konuk olan Fatih Öncebe, yurt dışında kariyer yapmaya dair merak edilenleri anlattı.

Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilen çevrim içi söyleşide Erasmusgram Kurucusu Fatih Öncebe, Erasmus+ öğrenci değişim programıyla ilgili merak edilenler hakkında konuştu. Gençlerin uluslararası projelere katılabilmesinde etkili olan faktörlere değinen Fatih Öncebe, “Erasmus+ projelerine nasıl katılabiliriz, katılabilmek için sağlanması gereken koşullar nelerdir?”  gibi konulara değinerek bir sunum gerçekleştirdi.

Uluslararası geçerliliğe sahip Europass CV hakkında detayları ve dikkat edilmesi gereken noktaları içeren sunum ile “Motivasyon Mektubu” hakkında merak edilenlerin cevaplandığı etkinlik iki günlük oturum şeklinde tamamlandı.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

Pamukova’da Sıfır Atık Kütüphanesi Açıldı

Pamukova ilçesine ziyarette bulunan Sakarya İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın katılımıyla Pamukova İmam Hatip Ortaokulunda gönüllü öğretmenlerin...