Diğer Haberler

SAL’da Kepler Atıldı

-REKLAM-

Sakarya Anadolu Lisesinin 2021-2022 eğitim öğretim yılında mezun olan 12. sınıf öğrencileri okul bahçesinde düzenlenen mezuniyet gecesinde kep atarak üniversite sınavı öncesinde moral depoladılar. Öğrenciler, aileleri ve okul öğretmenleri coşkulu bir akşamı paylaştı.

Geçen yıl okuldan mezun olan “Boş Perde” grubunun müzik dinletisi ile başlayan mezuniyet gecesi programı Okul Müdürü Nilgün Uygul’un Sakarya Anadolu Lisesinden mezun olmanın ayrıcalık olduğunu vurgulayan açılış konuşması ile devam etti. Okulu derece ile bitiren öğrencilere Okul Aile Birliği ve SAL Mezunlar Derneğinin çeşitli ödüller vermesinin ardından, mezun olan tüm öğrencilere öğretmenleri tarafından plaketler takdim edildi. Duygusal anların yaşandığı törende, SAL 2013 mezunu Mary Jane grubu solisti Begüm Yiğit sahne aldı. Mezun gençler grup eşliğinde doyasıya eğlendiler.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

SUBÜ’de Özel Güvenlik Günü kutlandı

SUBÜ’de Özel Güvenlik Günü ve Haftası nedeniyle bir toplantı düzenlenerek üniversitenin güvenlik personellerinin günü tebrik edildi. Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi...