Diğer Haberler

Büyükşehir Kültür ve Sanat Etkinlikleri film gösterimiyle devam ediyor

-REKLAM-

Büyükşehir Belediyesi kültür sanat programları 15 Şubat Salı günü AKM’de gerçekleştirilecek ‘Collective’ isimli film gösterimi ile devam edecek. 19.00 da başlayacak film gösteriminin ücretsiz olacağı ve rezervasyon yapan vatandaşların davetli olduğu bildirildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kültür sanat programları bu akşam izleyicisiyle buluşacak film gösterimiyle devam ediyor. 15 Şubat Salı günü AKM’de gerçekleştirilecek ‘Collective’ isimli film sanatseverlerin gösterimine sunulacak. Saat 19.00 da başlayacak film gösterimi için katılımın biletsiz olduğu izleyicilerin kultur.sanat@sakarya.bel.tr uzantısından rezervasyon yapabileceği bildirildi. Kurum tarafından yapılan açıklama, “ Vatandaşlarımızı sinema alanının önde gelen kaliteli filmleriyle buluşturmaya devam ediyoruz. Tiyatro, konferans, söyleşi, dinleti gibi etkinliklerimizin yanı sıra sahnelediğimiz farklı filmlerle de vatandaşlarımızın kültür ve sanat hayatına zenginlik katıyoruz. Bu akşam sahnelenecek film gösterimi için de izleyicilerimize keyifli vakit geçirmelerini diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

Pamukova’da Sıfır Atık Kütüphanesi Açıldı

Pamukova ilçesine ziyarette bulunan Sakarya İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın katılımıyla Pamukova İmam Hatip Ortaokulunda gönüllü öğretmenlerin...