Diğer Haberler

Ahde Vefa Grubu istişare toplantılarını Mutlu Işıksu ile sürdürdü

-REKLAM-

Sakarya Ahde Vefa Grubu için istişare toplantılarını Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ile sürdürdü.

‘Sakarya için güçlü birliktelik’ düşüncesiyle hareket eden Sakarya Ahde Vefa Grubu, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’yu ağırladı. Adapazarı Orman Park Tesislerinde gerçekleşen istişare toplantısında Başkan Işıksu, Adapazarı için yapılan ve planlanan projeleri ile çalışmaları anlattı. Adapazarı için istişareyi sürdürmeye devam edeceklerini belirten Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Ahde Vefa Grubumuzun gönül sofrasına misafir olmanın mutluluğunu yaşadım. Kardeşlik ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergileyen, şehrimizin sivil düşünce anlayışına katkılar sunan kıymetli heyete, İmdat Taşkın Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Şehrin kalbi Adapazarı için çalışmaya, üretmeye, istişare yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Mutlu Işıksu’ya toplantıya katılımı için teşekkür eden Ahde Vefa Grubu Başkanı İmdat Taşkın’da, “Başkanımızın ifadesiyle şehrimizin kalbi olan Adapazarı bizim için çok önemli bir ilçemizdir. Başkanımız Mutlu Işıksu ve ekibinin yoğun gayretleriyle Adapazarı’nda gerçekleşen çok güzel işler yapılıyor. Bizlerde bu kıymetli çalışmalar için hem başkanımıza, hem de ekibine tekrar teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Şehrimize ve güzel Adapazarı’mıza katkı sunmaya devam ederken, yapılan her güzel işin destekçi olmayı da sürdüreceğiz” dedi.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

Sosyal medya, özel hayat tanımını değiştirdi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği konferanslar devam ediyor. ‘Dijital Çağda Müslüman Kalmak’ isimli konferansın konuğu Yazar...