Diğer Haberler

Akyazı protokolü çalışmaları yerinde inceledi

-REKLAM-

10 Kasım Atatürk’ü anma töreni sonrasında Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, ilçe protokolü ile birlikte Ömercikler mahallesi güzelleştirme çalışmalarını yerinde inceledi.

Akyazı İlçe Kaymakamı Yakup Güney, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Akyazı Cumhuriyet Başsavcısı Ufuk Turan, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Fehmi Talay, İlçe Jandarma Komutanı J.Tğm. Emre Gündüz ve AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ile birlikte Ömercikler mahallesi güzelleştirme çalışmalarını yerinde incelediler.

SASKİ ekiplerince Su şebeke hattı ve kanalizasyon hattının değişimi,  Agdaş ekiplerince yeni Doğalgaz hattının döşenmesi ve mevcut hatların bakım onarımları, Türk Telekom ekiplerince mevcut internet ağının güçlendirilerek fiber alt yapıya geçirilmesi ve Akyazı Belediyesi tarafından da alt yapı güçlendirme çalışmaları kapsamında yeni yağmur suyu hattı, yol ve kaldırım çalışmaları kapsamında dekoratif kilitli parke, bordür, Sıcak asfalt çalışmalarının yapılacağı Ömercikler mahallesinde tüm ekiplerin koordineli bir şekilde süratle devam eden çalışmalarını yerinde inceleyen İlçe Protokolü çalışmaları oldukça beğenerek sahadaki ekiplere kolaylıklar dilediler.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

SUBÜ ve TÜBİTAK’tan konfigürasyon eğitimi

SUBÜ Mesleki ve Teknik Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin organizasyonunda TÜBİTAK BİLGEM tarafından ‘Konfigürasyon Yönetimi Eğitimi’ verildi. Sakarya Uygulamalı Bilimler...