Diğer Haberler

Arifiye Zabıtası Fırınları Denetledi

-REKLAM-

Arifiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ekmek fırınlarında denetim yaptı.

Arifiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Arifiye’de faaliyet gösteren ekmek fırınlarını sıkı bir şekilde denetledi.           

Arifiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların daha hijyenik ve standartlara uygun ekmek tüketmesini sağlamak amacıyla fırın denetimlerini sıklaştırdı. Yapılan denetimlerde ekmeklerin gramajları ve genel hijyen şartları kontrol edildi.

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’nun talimatları ile vatandaşların daha sağlıklı ve standartlara uygun ekmek tüketmeleri için yapılan denetimlerde ekmek  fırınları, gramaj, fiyat tarifesi, hijyen ve iş yeri açma ruhsatları kontrol edildi. Yapılan denetimlerde zabıta ekipleri, Fırınlardan istenilen şartlara uyulup uyulmadığını denetledi. Eksiklik tespit edilen işletmelerin sahiplerine, bu eksikliklerini gidermeleri için uyarılarda bulunulup süre verilirken,  kurallara uyan işletmelere teşekkür etti.

Başkan Karakullukçu, ilçede yapılan denetimlerin periyodik olarak yürütüldüğünü  belirterek, “İçerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinde  vatandaşlarımızın sağlığını korumak ve üretim yapan işletmelerimizin bu doğrultuda gerekli tedbirleri alarak üretim yapmalarını sağlamak için denetimlerimizi aralıksız sürdürüyoruz.” dedi.

 

 

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

‘Mobilya denildiğinde Sakarya akla geliyor’

SAMİKOP Olağan Genel Kurulu’na katılan Başkan Ekrem Yüce, “Bugün, mobilya denildiğinde ülkemizde 4-5 şehrin arasında anılıyoruz. Sektörde Sakarya’nın adı...