Diğer Haberler

Başkan Yüce: Projelerimizin sayısı artarak devam edecek

-REKLAM-

SASKİ Genel Kurulu Başkan Ekrem Yüce’nin başkanlığında gerçekleşti. Toplam 7 maddenin görüşüldüğü toplantıda Başkan Yüce, “Sakarya’nın bugününe hizmet eden ve yarınlarına sorunsuz şekilde miras bırakacağımız güçlü altyapı ağını genişletmek için çalışmalarımızı aralıksız şekilde sürdürüyoruz. Bugün burada aldığımız kararlar ile şehrimiz için gerçekleştirdiğimiz projelerimizin sayısı artarak devam edecek” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Kurulu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin başkanlığında toplandı. Toplamda 7 maddenin görüşüldüğü Genel Kurul Toplantısı’nda ilk 5 madde oy birliği ile kabul edilirken 6 ve 7’nci maddeler ise plan ve bütçe komisyonuna havale edildi. Büyükşehir Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısının ardından gerçekleştirilen genel kurulda Sakarya’nın altyapısını sorunsuz hale getirecek ve enerji üretimine destek sağlayacak kararlar alındı.

İhtiyaç duyulan noktalara anında hizmet götürüyoruz

Alınan kararların hayırlar vesile olması temennisinde bulunan Başkan Yüce, “ Sakarya’nın altı, üstü, doğası, enerjisi ve suyu için durmadan çalışıyor hayata geçirdiğimiz projelerle şehrimizin gelecek vizyonunu bugünden oluşturuyoruz. Şehrimizin ihtiyaç duyulan tüm noktalarına altyapı hizmetlerimizi anında ulaştırıyoruz. Kaliteli içme suyunu kırsaldan merkeze tüm noktalara kesintisiz şekilde ulaştırıyoruz. Sakarya’nın bugününe hizmet eden ve yarınlarına sorunsuz şekilde miras bırakacağımız güçlü altyapı ağını genişletmek için çalışmalarımız aralıksız şekilde devam ediyor. Bugün burada aldığımız kararlar ile şehrimiz için gerçekleştirdiğimiz projelerimizin sayısı artarak devam edecek” ifadeleri kullanıldı.

Son Haberler

Hedefim Sensin

Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul...