Diğer Haberler

Büyükşehir’den açıklama: Karasu’da su kesintisi

-REKLAM-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi SASKİ’den yapılan açıklamada, 1 Şubat Salı günü saat 17.00 ile gece 01.30 saatlerine kadar, Karasu’nun Aziziye, Kuzuluk, İncilli, Yalı, Yeni ve Kabakoz Mahallelerinde su kesintisi yaşanacağı duyuruldu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından yapılan açıklamada, 1 Şubat Salı günü saat 17.00 ile gece 01.30 saatlerine kadar, Karasu’nun Aziziye, Kuzuluk, İncilli, Yalı, Yeni ve Kabakoz Mahallelerinde su kesintisi yaşanacağı belirtildi. Yapılan açıklamada, “Karasu’nun Aziziye, Kuzuluk, İncilli, Yalı, Yeni ve Kabakoz Mahallelerinde arıza kaynaklı su kesintisi yaşanacaktır. 1 Şubat Salı günü saat 17.00 ile gece 01.30 saatlerine kadar sürecek su kesintisinden vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için gerekli tedbirleri almaları önemle rica olunur” ifadelerine yer verildi.

 

- REKLAM -
spot_img
- REKLAM -

Son Haberler

TGS Genel Başkanı Sakarya’daydı

Bölge ziyaretleri kapsamında Sakarya'ya gelen Türkiye Gazeteciler Sendikası Genel Başkanı Gökhan Durmuş, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti, Söz Sakarya Gazetesi, Yenigün,...