Diğer Haberler

Büyükşehir’den açıklama: Karasu’da su kesintisi

-REKLAM-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi SASKİ’den yapılan açıklamada, 1 Şubat Salı günü saat 17.00 ile gece 01.30 saatlerine kadar, Karasu’nun Aziziye, Kuzuluk, İncilli, Yalı, Yeni ve Kabakoz Mahallelerinde su kesintisi yaşanacağı duyuruldu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından yapılan açıklamada, 1 Şubat Salı günü saat 17.00 ile gece 01.30 saatlerine kadar, Karasu’nun Aziziye, Kuzuluk, İncilli, Yalı, Yeni ve Kabakoz Mahallelerinde su kesintisi yaşanacağı belirtildi. Yapılan açıklamada, “Karasu’nun Aziziye, Kuzuluk, İncilli, Yalı, Yeni ve Kabakoz Mahallelerinde arıza kaynaklı su kesintisi yaşanacaktır. 1 Şubat Salı günü saat 17.00 ile gece 01.30 saatlerine kadar sürecek su kesintisinden vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için gerekli tedbirleri almaları önemle rica olunur” ifadelerine yer verildi.

 

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

Sosyal medya, özel hayat tanımını değiştirdi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği konferanslar devam ediyor. ‘Dijital Çağda Müslüman Kalmak’ isimli konferansın konuğu Yazar...