Diğer Haberler

Büyükşehir’den Serdivan 19. Cadde’ye yeni yüz

-REKLAM-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehir genelinde sürdürülen asfalt çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Şehir merkezi ve kırsal olmak üzere birçok noktada çalışmalarını yoğunlaştıran ekipler, Serdivan ilçesinde bulunan 19. Cadde’ye de sıcak asfalt döküm işlemi gerçekleştirdi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, yol bakım ve onarım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Şehir merkezi ve kırsal alanlar olmak üzere şehrin birçok noktasında çalışmasını sürdüren ekipler, havaların elverişli olduğu ölçüde şehir genelinde sıcak asfalt döküm işlemini gerçekleştiriyor.

19.Cadde yenilendi

Son olarak Serdivan 19. Cadde’de çalışmalarını yoğunlaştıran ekipler, 600 metre uzunluğunda ve 12 metre genişliğindeki caddeye sıcak asfalt dökümü gerçekleştirdi. Toplamda 1800 ton asfalt ile bambaşka bir görünüme kavuşan 19. Cadde, güzergahı yoğun kullanan vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Bölgedeki ulaşım önemli ölçüde rahatlayacak

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı, “Büyükşehir Belediyesi olarak başlattığımız asfalt seferberliği geçtiğimiz yıl olduğu gibi, 2023 yılında da tüm hızıyla devam etmektedir. Ekiplerimizin yoğun çalışmasıyla şehrin bir çok noktasında sürdürdüğümüz çalışmalar, son olarak Serdivan ilçemizde bulunan 19. Cadde’de gerçekleştirilmiştir. Toplamda 1800 ton sıcak asfaltın kullanıldığı çalışmalarda, caddenin bozulmuş ve deforme olmuş, 600 metrelik dilimi ekiplerimiz tarafından yenilenmiştir. Bölgedeki ulaşımı önemli ölçüde rahatlatan işlemlerin, vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dileriz” ifadeleri yer aldı.

Son Haberler

Yusuf Alemdar 15 Temmuz gecesini anlattı: ‘Hainlerin saçtığı karanlık Sakarya’nın destanıyla aydınlandı’

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı yazılan demokrasi zaferi, Sakarya’da yine aynı meydanda aynı ruhla canlandı. Çark Caddesi’nde kol...