Diğer Haberler

Çileli’den Hasan Alişan’a tepki

-REKLAM-

Sakarya Kent Konseyi Başkanı Sinan Çileli, SESOB Başkanı Hasan Alişan’ın Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye yönelik sözlerini şiddetle kınadı. 

Başkan Çileli yaptığı açıklamada; ‘Siyasi ve idari nezaket toplumun, şehrin, ve kurumlar arasındaki iletişimin vazgeçilmez unsurudur.

Göreve geldiği günden beri insanımızın huzuru, şehrimizin ve ülkemizin gelişmesi, Sakarya’mızın hem ülke hem de dünya çapında bir şehir olması, hak ettiği gelişmişlikten payını alabilmesi için elinden gelen her türlü gayreti gösteren, bu uğurda gecesini gündüzüne katan ve geçen süre içinde bu gayretin semerelerini hemen her alanda Sakarya’mıza kazandıran Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür bir borçtur.

Durum bu iken, Sakarya Sivil Toplum Teşkilatlarında uzun yıllar görev yapan bir sayın yöneticinin geçtiğimiz günlerde kurumunun başkanlar toplantısında yaptığı talihsiz konuşma herkes gibi bizleri de üzmüştür. Kaldı ki Sayın Belediye Başkanımızın her platformda kendisine itibar etmeye özen gösterdiğine şahidiz.

Şehrimizin tüm kurumlarıyla uyum içinde çalışmaya özellikle özen gösteren, dünya ve siyasi görüşleri ne olursa olsun herkesle, şehrimizin menfaatleri için el ele çalışma başarısını gösteren Büyükşehir Belediye Başkanımıza had bildirmek gibi, sorumluluk sahibi bir yöneticinin kullanmaması gereken, idari ve siyasi nezakete uymayan bu ifadeleri kabullenmemiz mümkün değildir.

Huzur ve sağlıklı bir çalışma ortamına her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde kullanılan bu ifadeleri ve takınılan tavırları şiddetle kınıyoruz’ dedi.

 

Son Haberler