Diğer Haberler

Erenler’de Öğrenciler Çok Şanslı

-REKLAM-

‘Spor ve Sanatta Başarı İş Birliği ile Gelecek’ projesi kapsamda okullara malzemelerin teslim programında konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “İnşallah bu vesile ile öğrencilerimiz hem kaliteli zaman geçirecek, hem de yeteneklerini görebilecek” dedi.

Erenler’de öğrencilere yönelik çalışmalar devam ediyor. Erenler’de eğitim gören 7-13 yaş grubu ilk ve ortaokul öğrencilerine yönelik basketbol, voleybol, taekwondo, judo, güreş, jimnastik, masa tenisi, hentbol, atletizm, badminton, bocce, dart dallarının malzemeleri düzenlenen program ile okullara teslim edildi. Hediyeleri Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve Kaymakam Günhan Yazar teslim etti. Düzenlenen programda projenin paydaşları İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Ersoy ve Erenler Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Özcan Çelikten de hazır bulundu.

HAYIRLI OLSUN

Programda konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Öğrencilerimizin derslerinden kalan zamanlarını spor, kültür ve sanat faaliyetleri ile değerlendirmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Spor ve kültür üzerine düzenlenen kurslarımızı her yıl daha iyi şartlara taşımak için çalışıyoruz. İnşallah bu vesile ile öğrencilerimiz kaliteli zaman geçirmek ile birlikte yeteneklerini de görebilecek. Öğrenci kardeşlerimiz için hayırlı olsun” dedi.

‘HEM ÖĞRENECEK, HEM EĞLENECEKLER’

Kaymakam Günhan Yazar ise, “Öğrencilerimizin okullarında derslerinden harici zamanlarda spora, kültüre ve sanata yönelmeleri için projelerimize devam ediyoruz. Bu kapsamda açılacak birbirinden güzel spor, kültür ve sanat kursları ile öğrencilerimiz hem eğlenecek hem de öğrenecek. Hayırlı olsun inşallah” ifadelerini kullandı.

spot_img

Son Haberler