Diğer Haberler

SEDAŞ’tan Çağrı Merkezi Çalışanlarına Ödül

-REKLAM-

Sakarya Elektrik Dağıtım AŞ (SEDAŞ), müşterilerle iletişimde yüksek performans sergileyen çağrı merkezi çalışanlarını ödüllendirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, SEDAŞ’ın Kurumsal İletişim ve Müşteri İlişkileri Müdürlüğüne bağlı çağrı merkezi biriminde görev yapan ve dereceye giren çalışanları için sertifika töreni düzenledi.

Törende müşterilerle başarılı şekilde iletişim kuran ve yüksek performans sergileyen, müşteri memnuniyeti süreçlerini kapsayan denetimleri başarıyla tamamlayan çağrı merkezi çalışanlarına sertifikaları, SEDAŞ Kurumsal İletişim ve Müşteri İlişkileri Müdürü Efsun Ergin ve Çağrı Merkezi Koordinasyon Ekibi tarafından verildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Ergin, SEDAŞ iletişim kanallarının müşteri memnuniyeti ekseninde aralıksız hizmet verdiğini belirterek, şunları kaydetti:

‘Bölgemizdeki 2 milyonu aşkın müşterimizle profesyonel iletişim süreci geliştirmeyi önemsiyoruz. 186 Çağrı Merkezi, sosyal medya hesapları, ‘web chat’ ve ‘+90 0530 919 19 19′ numaralı whatsapp iletişim hattı üzerinden tüm iletişim kanallarımızdan müşterilerimize 7/24 iletişim hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizle iletişimimizi güçlü kılan başarılı çağrı merkezi çalışanlarımızı ödüllendirerek, onların mutluluğuna ortak olarak motivasyonlarını artırmayı hedefledik.’

Son Haberler