Diğer Haberler

Şeyhköy ve Çaykışla’da işlem tamam

-REKLAM-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehrin dört bir yanında yürüttüğü yol yenileme ve asfalt mesaisi kapsamında Erenler Şeyhköy ve Çaykışla mahallerindeki grup yolunu 4 bin ton asfalt ile yepyeni bir yüze kavuşturdu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehir merkezi ve 16 ilçede asfalt çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Yol bakım, onarım çalışmaları ve yeni güzergâhların oluşturulmasının yanı sıra özellikle kırsal bölgelerin ulaşım ağını yenilemek için titizlikle çalışan Büyükşehir Belediyesi, planlanan program dâhilinde tüm ilçelerde arterleri yeniliyor.

Şeyhköy ve Çaykışla’da işlem tamam

Bu kapsamda Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı marifetiyle Erenler Şeyhköy ve Çaykışla mahallelerinde yaklaşık 3 bin 400 metrelik uzunluğa sahip grup yolu 4 bin ton sıcak asfaltla sil baştan yenilendi. Önemli nüfus yoğunluğuna sahip ve araç geçişlerinin yoğun olduğu güzergâh sıcak asfalt konforuna kavuştu.

2023 yılının son günlerinde çalışmalar devam ediyor

Yapılan açıklamada, “Sağlıklı ve konforlu ulaşım için asfalt çalışmalarımız belirlenen program dâhilinde devam ediyor. Ekiplerimiz hava şartlarının uygun olduğu 2023 yılının son günlerinde Erenler kırsalında çalışmalarını tamamladı. Araç trafiğinin geçiş noktası olan 3 bin 400 metrelik güzergâh, 4 bin ton sıcak asfaltla yenilendi. Bölge halkına ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” denildi.

Son Haberler

TGF 69. Başkanlar Konseyi Gebze’de Başladı

KOCAELİ / Gebze- Türkiye Gazeteciler Federasyonu 69. Başkanlar Konseyi toplantısı Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde başladı. Türkiye’nin dört bir yanından...