Diğer Haberler

Yavuz ve Altuğ 2021’i Canlı Yayında Değerlendirecek

-REKLAM-

Ana TV ve TV 264 ortak yayınında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ve SATSO Başkanı Akgün Altuğ canlı yayınında 2021’i değerlendirecekler. Canlı yayın 31 Aralık 2021 Cuma günü saat 17.00’de başlayacak.

Canlı olarak yayınlanacak program Ana TV Youtube kanalından ve Haber Fokus sitesinden de izlenebilecek. Gün Sonu programı aynı anda TV264’ten de canlı olarak yayınlanacak.

2021 yılında Sakarya’da medyada gelen siyasi olaylar ve yatırımların ağırlıklı olarak değerlendirileceği programa AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’da konuk olarak katılacak.

Ekonominin ve siyasetin 2021 yılındaki Sakarya’ya yansımalarının değerlendirileceği programa Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ’da canlı bağlantıyla katılacak.

2021’de Sakarya’da hayata geçirilen yatırımların ve projelerin de konuşulacağı programda Şehir Hastanesi, Acil Durum Hastanesi, Toyota Hastanesi gibi Sakarya’nın çok önemli sağlık yatırımlarının son durumu da konuşulacak.

 

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

‘Mobilya denildiğinde Sakarya akla geliyor’

SAMİKOP Olağan Genel Kurulu’na katılan Başkan Ekrem Yüce, “Bugün, mobilya denildiğinde ülkemizde 4-5 şehrin arasında anılıyoruz. Sektörde Sakarya’nın adı...