Diğer Haberler

Büyükşehir’in ürettiği ürünler kozmetik sektörüne sunulacak

-REKLAM-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi iştirakçilerinden Sera AŞ. ile Rena Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezi arasında sürdürülebilir ortak iş gücü hedef ve esaslarına dayalı olarak kozmetik ürün iş birliği sözleşmesi imzalandı. Bu sözleşme ile pazarın ihtiyaç duyduğu ürünler üretilip kozmetik sektörüne sunulacak.

Sakarya’da tarımsal kalkınmayı sağlamak, geleneksel üretim anlayışını modern teknoloji ve imkânlarla buluşturarak çiftçilere örnek olması amacıyla kurulan SERA AŞ’de ticaret hız kazandı. Bu kapsamda Sakarya Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Sera A.Ş. ile Sakarya’da güzellik sektöründe faaliyet gösteren Rena Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezi arasında ticari sözleşme imzalandı. Bu sözleşmeyle birlikte Sera A.Ş. marifetiyle üretilen ürünler Rena Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezi’yle ulusal ve uluslararası kozmetik pazarlarında yer alacak. SERA AŞ marifetiyle üretilen esansiyal yağlar ve kozmetik ürünler sektörün en önemli pazarlarında tüketiciye sunulacak.

spot_img

Son Haberler

SUBÜ’de 2023 yılı performans sunumları gerçekleştirildi

SUBÜ akademik birimlerinin stratejik plan doğrultusundaki faaliyetleri ve hedeflerinin ele alındığı 2023 yılı performans sunumları gerçekleştirildi. Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde...