Diğer Haberler

Geçici Kenar Koruma Sistemleri

-REKLAM-

İnşaatlarda öncelikle insanları sonrasında da nesneleri korumak için geliştirilen geçici kenar koruma sistemleri, iş sağlığı ve güvenliği konusunda alınması gereken önlemlerin kapsamını genişletmiştir. Projenin başlamasından bitimine kadar güvenlik için büyük risk barındıran inşaat işlerinin tüm aşamalarında geçici kenar koruma kullanılmalıdır. Yeni nesil güvenlik ağı çerçevesinde değerlendirilebilecek sistem, inşaat alanlarında işçi ve eşyaların korunmasını sağlarken, iş güvenliği denetimlerinden de geçmek için ideal yapıdadır. Yapıların kenarında düşmeye karşı önlem almak istiyorsanız, geçici kenar koruma ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak özelliktedir. Kenar koruma konusunda tüm ihtiyaçları karşılayacak bir güvenlik çözümü olarak nitelendirilen sistemle başta can güvenliği olmak üzere maddi yükü ağır olan eşyalar da birtakım risklere karşı korunabilir.

Geçici kenar Koruma Sistemleriyle Güvenli Çalışma

İnşaat denildiğinde akla ilk olarak güvenlik gelir. Her yerde kullanılabilecek geçici kenar koruma, inşaatlarda güvenlik ihtiyacını karşılayacak en etkili sistemdir. Her alanda kullanılabilecek özellikteki sistemin montajı kolay şekilde yapılır. Bu kadar kolay takılıp sökülme özelliğine sahip olmasına rağmen TS EN 13374 standartlarına uygundur. Alanında yeterli tecrübe ve teknik bilgiye sahip firmamızdan, gerekli testlerden başarıyla geçerek ihtiyaç duyulan her alanda kullanıma hazır hale getirilmiş yüksek standartlarda kenar koruma bariyeri temin edebilirsiniz. Tehlike barındıran iş sahalarında yaşanma riski bulunan kazaları önlemek için geçici kenar koruma bariyeri en iyi çözüm olarak sunulmaktadır.

Standartlara Uygun Güvenlik Çözümü

İş güvenliği konusunda tecrübeli ve deneyimli bir ekip tarafından yerli sermaye kullanılarak imalatı yapılan kenar koruma bariyerleri yeni nesil koruma sistemleri arasında bulunmaktadır. Zamanın verimli ve doğru şekilde kullanılması temeliyle faaliyetlerine başlayan firmamız, uzman işgücünü profesyonel şekilde kullanarak yasal mevzuatlara uygun kenar koruma bariyeri üretmektedir. Alışılagelmiş güvenlik sistemlerine zıt şekilde kolay uygulanabilen, her alanda kullanılabilecek, geçici projelerde kolaylıkla kullanılabilecek yeni nesil kenar koruma sistemleri, projelerde hem büyük kolaylık hem de tasarruf sağlar. Muadilleriyle karşılaştırıldığında gayet hafif yapısına rağmen üstün dirençli ve kolay depolama özelliğine sahip sistemle kaynak ve zaman israfı tarihe karışıyor. Alanında uzman kişiler tarafından imaları yapılan geçici kenar koruma sistemleri için firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde, ihtiyaçlarınıza uygun şekilde hizmet almanız da mümkün olacaktır.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

Sosyal medya, özel hayat tanımını değiştirdi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği konferanslar devam ediyor. ‘Dijital Çağda Müslüman Kalmak’ isimli konferansın konuğu Yazar...