Diğer Haberler

Kestamit Üreticisi – OKD Polimer

-REKLAM-

Hayatımızın her alanında polimer bazlı malzemeleri kullanıyoruz. Bu malzemeler evlerimizin yapı malzemelerinde, çatılarda, duvarlarda hatta kullandığımız çoğu eşyada kullanılıyor. Endüstriyel anlamda da özellikle OKD Polimer olarak birçok farklı polimer türünü üreterek üretime ve ekonomiye katkıda bulunuyoruz. OKD Polimer olarak kestamit üretimini de yapan Türkiye’deki tescilli kestamit üretici olmaktan gurur duyuyoruz. Kestamit satın alma işlemleri için şirketimizin ilgili birimleri ile iletişime geçerek bilgi ve fiyat konusunda teklif alabilirsiniz. OKD Polimer şirketi kestamitin tescilli üreticisi olarak hizmet vermektedir.

Kestamit, hak arasında veya üretim dilinde daha çok polyamid döküm veya naylon döküm olarak bilinmektedir. Kestamit yapısal olarak oldukça üstün mekanik ve fiziksel mukavemete sahiptir. Ayrıca kestamit, kimyasal dayanımı gelişmiş özellik gösteren son derece uyumlu bir polimer çeşididir. Bu malzemenin uyumlu ve dayanıklı olması onu tüm sanayi kollarında kullanılabilecek bir malzeme yapmaktadır. OKD Polimer olarak kestamitin tescilli üreticisi olarak tüm endüstri tesislerine üretim yapmaktan gurur duyuyoruz. Kestamit kullanım alanları, ne tür polimerler ile uyumlu olduğu ve mukavemet uyumları hakkında merak ettiğiniz tüm teknik desteği de sizlere sağlayarak kestamit kullanımını yaygınlaştırmayı hedefliyoruz.

Kestamitin tescilli üreticisi olarak OKD Polimer, ürettiği plastik malzeme olan kestamit ile farklı endüstriyel alanlara mühendislik plastiği temininde bulunmaktadır. Bu malzeme ile plastik enjeksiyon veya kalıplama işlemleri yapılabilir. Dayanıklı bir plastik olan kestamit, özellikle tasarım ve uygulama alanlarına hitap ediyor. OKD Polimer şirketi, uzman ekibi ve araştırmalarıyla kestamit kullanım alanını sürekli araştırıp geliştirmektedir. Sizler de bu malzemeyi üretim hatlarınıza entegre ederek farklı polimer alternatif hammaddesi kullanımını büyük ölçüde arttırabilirsiniz. Kestamit üretici diğer firmalara göre ithalat ve ihracat hacmimiz gün geçtikçe gelişim ve artış göstermektedir.

Kestamit uygulamalarına OKD Polimer olarak birçok örnek vermemiz mümkündür. Kestamit metal madenlerinin yerine geçebilen bir plastik olduğu için mümkün olan her alana uyum sağlayabilir. Kablo üretimi, masa ve sandalye üretimi gibi farklı birçok alana kestamit üretilmektedir. Kestamitin tescilli üreticisi olan OKD Polimer şirketi ile alternatif hammadde sağlayıcısıdır. Sizler de şirketlerin üretim politikalarına uygun kullanım alanı yaratan kestamit ile proseslerinizin verimini ve kullanım alanını arttırabilirsiniz. Son derece uyumlu olan bu polimer çeşidi ile yüksek dayanımlı malzeme üretimi mümkündür. Kimyasal dayanımı, aşınması ve Türk standartlarına uyumu ile mühendislik çalışmalarınıza katabilir ve sizler de ürettiğiniz malzemelerin özelliklerini üstün özelliklere yükseltebilirsiniz.

- REKLAM -
spot_img
- REKLAM -

Son Haberler

Erenler’de devam eden altyapı çalışmaları nedeniyle o güzergah trafiğe kapatılacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Erenler’de hayata geçireceği dev altyapı projesi kapsamında Akşemsettin Caddesi’ni 3 Aralık Cumartesi günü trafiğe kapatacak. Gün...