Diğer Haberler

MHP İl Yönetiminden SATSO’ya Ziyaret

-REKLAM-

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ve beraberindeki parti heyetini makamında ağırladı.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, ziyaretlerinden dolayı Başkan Akar öncülüğünde tüm heyete teşekkür ederek SATSO’nun Sakarya başta olmak üzere Doğu Marmara’nın en etkin odalarının başında geldiğine vurgu yaptı. 10 bini aşkın üyesiyle her geçen gün daha da büyüyen, etki alanı genişleyen, şehrin her yerinde üyesi bulunduğunu, ekonomi başta olmak üzere şehir odaklı çalışmalara önem verdiğini, Sakarya’nın gelişimini vizyon edindiğini ve bu yolda her parti, kurum, kuruluş ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duyacaklarının altını çizdi. Konuşmasının devamında nitelikli istihdam sorunları, Sakarya’ya yapılacak yatırımlar, OSB çalışmaları gibi konularda da gündem hakkında sorun ve çözüm önerilerini sundu.

MHP Sakarya İl Başkanı Akar ise Yönetim Kurulu Başkanı Altuğ’a ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederek SATSO’nun Sakarya için yaptığı çalışmaları dikkatlice takip ettiklerini, üyelerinden aldığı güç ile bu şehirde söz sahibi olan bir kuruluş olduğunu ve Sakarya’nın ileriye gitmesinde sorumluluk almaktan çekinmediği için tebrik etti. Ortak hedeflerinin Sakarya olduğu vurgusu yaparak SATSO’yu paydaş olarak gördüklerinin altını çizdi.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

SUBÜ ve TÜBİTAK’tan konfigürasyon eğitimi

SUBÜ Mesleki ve Teknik Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin organizasyonunda TÜBİTAK BİLGEM tarafından ‘Konfigürasyon Yönetimi Eğitimi’ verildi. Sakarya Uygulamalı Bilimler...