Diğer Haberler

Mustafa Genç: Umut ederek gelecek yıllara güvenle bakıyoruz

-REKLAM-

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, ticaret borsası üyelerinin ve Sakarya halkının yeni yılını kutladı.

2023 yılının Türkiye ve dünya için zor bir yıl olduğunu belirten Başkan Genç, yeni yılın birlik ve beraberlik anlayışını daha da pekiştirmesini temenni ederek şu ifadelere yer verdi; “2023 yılı başta ülkemizde olmak üzere tüm dünyada pekçok açıdan zor bir yıl olmuştur. Tüm bu zorlukları geride bırakacağımızı umut ederek gelecek yıllara güvenle bakıyoruz. 2024 yılının geçtiğimiz yıllardan daha huzurlu, istikrarlı, ekonomik açıdan refah seviyesi yüksek ve savaşların olmadığı bir yıl olması ortak temennimizdir. Yeni yılın ülkemizde, bölgemizde ve ilimizde acıların yaşanmadığı huzurun hakim olduğu bir yıl olmasını dileyerek tüm halkımızın yeni yılını kutlarım.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle 2024 yılının ülkemize ve tüm dünyaya sevgi, barış ve huzur getirmesini temenni ederim.” dedi.

Son Haberler

TGF 69. Başkanlar Konseyi Gebze’de Başladı

KOCAELİ / Gebze- Türkiye Gazeteciler Federasyonu 69. Başkanlar Konseyi toplantısı Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde başladı. Türkiye’nin dört bir yanından...