Diğer Haberler

SakaryaGiad ‘Üyeler Arası İkili Görüşme’ programı düzenledi

-REKLAM-
Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği, ‘Üyeler Arası İkili Görüşme’ programını gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Bekdemir; ”Her zaman üyelerimizi ve ticaretlerini önemsiyoruz” dedi.
 
Programa Sakarya Ticaret İl Müdürü Emre Atmaca ve SakaryaGiad üyeleri katıldı. Kahvaltı ile başlayan programda Sakarya Ticaret İl Müdürü Emre Atmaca, Sakarya Giad üyelerine; ihracat, ithalat ve ticaret konusunda bir sunum gerçekleştirdi. Daha sonrasında SakaryaGİAD üyeleri arasında ikili iş görüşmeleri ve kartvizit alışverişi gerçekleştirildi. Üyeler arasındaki etkileşimi ve ticareti arttırmak için düzenlenen programda konuşma yapan SakaryaGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Bekdemir, ”Her zaman üyelerimizi ve aralarındaki ticareti önemsiyoruz, devletimiz ve şehrimizin kurumlarıyla her daim iş birliği içerisinde olarak,ülkemize ve şehrimize katkı sağlamaya çalışıyoruz.” dedi. 
 
spot_img

Son Haberler

Eğitim için Sakarya’yı tercih eden öğrencilere sıcak karşılama

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehir dışından Sakarya’ya üniversite eğitimi için gelen öğrencileri terminalde kurulan bilgilendirme standında karşılıyor. Öğrenci şehri Sakarya’nın...