Diğer Haberler

SMS Bankası

-REKLAM-

Sms bankası tarafından birçok avantajlı hizmet sunulmaktadır.

Farklı ülkeler ile satın alacağınız numaralar ile şahsi numaralarınızı artık her yerde paylaşmanıza gerek kalmayacak. Numara ile kayıt isteyen tüm platformlar için SMS Onay servisini gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz.

SMS Bankasına üye olarak istediğiniz ülke den numara kiralayabilir, SMS Onay için numaraya sms gönderme işlemini yapabilirsiniz. Güvenilir ödeme yöntemi sayesinde gönül rahatlığı ile siparişinizi oluşturarak istediğiniz platformlara kayıt olun.

SMS Bankası aldığınız tüm hizmetlerde herhangi bir aksaklık yaşama durumunda ücreti iadesi yapar müşteri memnuniyetini önemsiyor kaliteli hizmet veriyor. 7/24 canlı destek sayesinde aklınıza takılan tüm sorular için yazarak iletişim kurabilirsiniz.

Sms Onay

Sms onay, birçok platforma üye olurken kendi numaranızı kullanmadan numara kiralayarak sms onay işlemini yapabileceğiniz hizmettir. SMS onay servisi ile garantili olarak +100 farklı ülkeden dilediğinizi seçerek sms kodu alabilirsiniz.

SMS Bankası ile saniyeler içinde sms onay sahibi olun. Tüm platformlarda geçerli, +100 farklı ülkeden sms alın yada +10 farklı ülkeden numara kiralayın. %100 garantili sms servisimiz ile tanışın!

SMS Onay Servisi Nedir?

Üye kaydı veya giriş yapmak istediğiniz platformlarda, telefon numarasına sms kodu yollayarak onay isteyen sistemler için geliştirilmiş, sanal numara hizmetidir. SMS kodu size tahsis edilen sanal numaraya gelir ve böylece sms kodunu platforma girerek sms onay adımını tamamlamış olursunuz.

SMS Onay Servisi Nasıl Çalışır?

Numarayı Nerede Kullanacağını Seç

Listemizdeki birçok platformu seçebilir veya farklı servisler için diğer servisler seçeneği ile numara alabilirsin.

Hangi Ülkeden Numara Almak İstediğini Seç

Numaranın hangi ülke koduna sahip olmasını istiyorsan seçip, yüzlerce farklı ülkeden numara sahibi olabilirsin.

Numaran Anında Müşteri Paneline Gelsin

Numaran hesabına tanımlandıktan sonra kullanabilir, gelen SMS’i anında müşteri panelinde görebilirsin.

spot_img

Son Haberler

Sağlıklı beslenme ve düzenli spor için 10 öneri

SUBÜ Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi ve Sporcu Beslenmesi Danışmanı Melike Nur Eroğlu, yaz aylarının yaklaşması ile birlikte sağlıklı...