Diğer Haberler

Adnan Dizer: Coşkumuzu Yaraların Sarıldığı Güne Saklıyoruz

-REKLAM-

Türkiye Gençlik Vakfı Sakarya eski İl Temsilcisi İş adamı Akif Adnan Dizer, AK Parti İl binasına gelerek aday adaylığı başvurusu yaptı. Başvurusunu ailesi ile birlikte yapan Dizer, “Adaylık başvurumuzu deprem dolayısıyla mütevazı olarak yapıyoruz. Coşkumuzu yaraların sarıldığı güne saklıyoruz” dedi.

BAŞVURUYA AİLESİ İLE GELDİ

Geçtiğimiz gün AK Parti’den aday adayı olacağını açıklayan Akif Adnan Dizer, başvurusunu resmen yaptı. Aday adaylık evraklarını İl Başkanı Yunus Tever’e teslim eden Dizer, başvuruya ailesi ile geldi. Evrakları teslim alan İl Başkanı Tever, Dizer’e hayırlı olsun temennisinde bulundu. Evrak tesliminin ardından konuşan Akif Adnan Dizer sürecin hayırlı olmasını dilerken, “Memleketimize bu seçim sathı hayırlı olsun hem şehrimiz hem partimiz adına en hayırlı neticenin olacağına inanıyoruz” dedi.

AK PARTİ TÜRKİYE’NİN PARTİSİDİR

AK Parti’de aday adaylık başvuruları ve seçim çalışmalarının yaşanan deprem felaketi nedeni ile sessiz bir şekilde ilerlediğini hatırlatan Dizer, “Normalde AK Partimizde bu tarz başvurular, tüm bu organizasyonlar büyük bir coşku ile kutlanır. Büyük kalabalıklarla, heyecanlarla kutlanır. AK Parti bir gurubun değil Türkiye’nin partisi olduğu için Türkiye’nin her renginden, her insanı ile bütünleşik olarak bu organizasyonlar yapılır. Ancak bir deprem sathındayız” dedi.

COŞKUMUZU SAKLADIK

Dizer son olarak şunları kaydetti: “Aday adaylık müracatım esnasında yanımda olmak isteyen arkadaşlarımızdan dostlarımızdan, teşkilatta çalıştığımız herkesten, çalışma arkadaşlarımdan, akrabalarımdan ailemden helallik istiyorum. Gelmek isteyenlere deprem sathındayız mütevazi bir şekilde yapalım bu coşkumuzu heyecanımızı inşallah o yaraların sarıldığı güne saklayalım dedik. O yaralar sarıldığı zaman inşallah hem fert olarak hem parti olarak hepimiz Tüm Türkiye buruk bir sevinç olacak ama sevincimizi o zamana saklıyoruz.”

ANLAMLI BAĞIŞ

Diğer yandan AK Parti’nin aday adaylık başvurularında AFAD’a 20 bin TL’lik bağış şartı bulunurken, Dizer’in AFAD’a 54 bin TL bağış yaptığı öğrenildi.

AKİF ADNAN DİZER KİMDİR?

1990 yılında Sakarya Adapazarı’nda doğan Akif Adnan Dizer Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Kocaeli Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümlerinde lisans eğitimi aldı. AK Parti İl Gençlik Kollarında 3 dönem İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Dizer, Türkiye Gençlik Vakfı Sakarya İl Teşkilat Koordinatörlüğü ve ardından Sakarya İl Temsilciği görevlerini yürüttü. Gönüllü olarak yurtiçi ve yurt dışı insani yardım çalışmalarına katıldı. Çeşitli edebiyat dergilerinde makaleler de yayınlayan Dizer, evli ve bir çocuk babası. Dizer hakkında detaylı bilgi almak için kendisine ait www.adnandizer.com sitesini incelemek mümkün.

Son Haberler