Diğer Haberler

Akar uğurlu geldi

-REKLAM-

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Ahmet Ziya Akar, Sakaryaspor’un Pendikspor ile karşı karşıya geldiği mücadeleyi tribünden takip etti. Akar’ın stadyumdan desteklediği Sakaryaspor mücadeleyi 3-2 kazanmayı başardı.

Seçim çalışmalarına kısa bir ara veren Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Ahmet Ziya Akar, Play-Off yolunda kritik öneme sahip Pendikspor karşılaşmasında Sakaryaspor’u desteklemek için tribünde yerini aldı.

Gönül verdiği şehrin takımını tribünden sık sık destekleyen Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Ahmet Ziya Akar, kritik öneme sahip mücadelede yine tribündeydi. Mücadeleyi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Gençlik Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Murat Kaya ile birlikte takip eden Ahmet Ziya Akar; “Sanırım uğurlu geldim. Sakaryaspor’umuz bizim gözbebeğimiz ve inşallah bu ligdeki ilk ve tek sezonunu yaşıyor. Süper Lig yolunda umduğumuz sonuçları almaya devam edeceğiz ve yeşil siyahlı takımımız Süper Lig’de olacak” dedi.

SPORA DESTEĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK

Bu zamana kadar spora ve sporcuya desteklerinin çok fazla olduğunu belirten Akar; “Milliyetçi Hareket Partisi olarak spora ve sporcuya her zaman destek olduk. Bu desteklerimiz artarak devam edecektir. Sayın Gençlik Spor İl Müdürümüz ile de görüştük ve desteklenmesi gereken alanları istişare ettik. İnşallah bütün branşlarda en iyi spor alanlarını hizmete sunacak, en iyi sporcuları Sakarya’dan memleketimize kazandıracağız” ifadelerini kullandı.

spot_img

Son Haberler

Eğitim için Sakarya’yı tercih eden öğrencilere sıcak karşılama

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehir dışından Sakarya’ya üniversite eğitimi için gelen öğrencileri terminalde kurulan bilgilendirme standında karşılıyor. Öğrenci şehri Sakarya’nın...