Diğer Haberler

Alemdar: Şehrimize değer katan her esnafımızın yanındayız

-REKLAM-

Cumhur İttifakı AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, TBMM KEFEK Komisyonu Başkanı Erdoğan ve Milletvekili Bayraktar ile SESOB’u ziyaret etti. Birlik Başkanı Hasan Alişan ve oda başkanlarıyla görüşen Alemdar, “Ahilik kültürünün temsilcileri esnaf ve sanatkârlarımızın şehrimiz için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Esnafımız ne kadar güçlüyse, şehrimiz de o kadar güçlü olur. Çalışmayı şiar edinen, üretmek için gayret gösteren, istihdam sağlayan, şehrimize değer katan her esnafımızın yanındayız” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, yoğun temaslarına Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği ile devam etti. SESOB Başkanı Hasan Alişan ve oda başkanlarıyla bir araya gelen Başkan Adayı Alemdar, esnaf ve sanatkârların yanında olduğunu vurguladı. Buluşmada TBMM KEFEK Komisyonu Başkanı Çiğdem Erdoğan, Milletvekili Lütfi Bayraktar, Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül ile AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik yer aldı.

İşi özü birlik ve beraberlik

SESOB Başkanı Hasan Alişan ile oda başkanlarına nazik ev sahiplikleri için teşekkür ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Alemdar, “Şehrimizdeki STK ve odalarımızla tüm Türkiye’ye örnek olacak bir birliktelik geliştirmek istiyoruz. Hep beraber hareket ettiğimizde inanıyorum ki tüm sorunlara hızla çözüm bulacak ve Sakarya’da farklı bir hava yakalayacağız. İşin özü, sırrı birlik ve beraberlikte saklı. Rabbim daim eylesin” dedi.

Güçlü esnaf güçlü şehir

Esnaf ve sanatkârların çözüm ortağı olacaklarını vurgulayan Alemdar, sıkı bir iletişim ile aşılamayacak hiçbir sorunun olmadığını belirtti. SESOB Başkanı Alişan ve oda başkanları nezdinde tüm esnaflarla çalışmaya hazır olduklarının altını çizen Başkan Adayı Alemdar, “Biz ahilik kültürünün temsilcileri esnaf ve sanatkârlarımızın şehrimiz için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Esnafımız ne kadar güçlüyse, şehrimiz de o kadar güçlü olur. Çalışmayı şiar edinen, üretmek için gayret gösteren, istihdam sağlayan, şehrimize değer katan her esnafımızın yanındayız” diye konuştu.

spot_img

Son Haberler