Diğer Haberler

Ali İhsan Yavuz Akyazı’da temaslarda bulundu

-REKLAM-

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve İlçe Başkanı Mesut Ekrem ile birlikte Akyazı’da temaslarda bulundu.

TBMM’nin tatile girmesinin ardından Sakarya’daki programları kapsamında ilçeleri gezen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz dün Akyazı’daydı. Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Akyazı’daki ziyaretlerine AK Parti Akyazı İlçe Teşkilatı’ndan başladı. Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve İlçe Başkanı Mesut Ekrem ile birlikte partililer ile bir araya gelen Ali İhsan Yavuz, sonrasında ise Akyazı Belediyesi’ni ziyaret etti.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Öztürk ve Aslan Yılmaz ve belediye çalışanları tarafından karşılanan Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, belediyeyi gezerek çalışanlar ile selamlaştı. Belediye Başkanı Bilal Soykan ve çalışma arkadaşlarının başarılı çalışmalara imza attıklarını ifade eden Ali İhsan Yavuz, “ AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneklerine Akyazı’da şahit oluyoruz. Akyazı’da devletimizin de destekleri ile önemli projeler hayata geçiyor. Akyazı AK Parti belediyeciliği ile gelişmeye devam ediyor” şeklinde konuştu.

Ziyaretlerinden dolayı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’a teşekkür eden Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Sayın Genel Başkan Yardımcımız Akyazı’mız için yaptığımız çalışmalarda bizlere desteklerini hiçbir zaman esirgemiyor. Varlığını ilçemizden eksik etmeyerek, samimi duruşu ve başarılı çalışmalarıyla siyasete yeni bir soluk kazandıran kadirşinas Başkanımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Milletimize hizmet yolculuğunda bir ve beraber olarak en güzel çalışmaları yapmaya devam edeceğiz ifadelerini kullandı.

Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz Akyazı Belediyesi ziyareti sonrasında Akyazı’ya gelen İstanbul Milletvekili ve Genel Merkez Tanıtım Medya Başkan Yardımcısı Tülay Kaynarca, Belediye Başkanı Bilal Soykan, İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve beraberindeki heyet ilçe merkezinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Yavuz ve beraberindeki heyet Akyazı’da sokak sokak gezerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ziyaretinin ardından ise Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Ali İhsan Yavuz ve İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca’ya inşaatı hızla devam eden ilçe tarihinin en büyük projesi Akyazı Spor Kompleksi Projesi’ni gezdirdi.

Akyazı Spor Kompleksi Projesinin ilçeye önemli bir değer katacağını ifade eden AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, “Böyle kapsamlı ve güzel, vizyon bir projeyi Akyazı’ya kazandırmak için büyük gayret gösteren değerli belediye başkanımızı ve emeği geçenleri tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Akyazı Spor Kompleksi ziyareti sonrasında ise Güzlek Mesire Alanı’nda Mahalle Başkanları Toplantısı gerçekleştirildi. Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Belediye Başkanı Bilal Soykan ve İlçe Başkanı Mesut Ekrem’in katıldığı toplantıda tüm ilçe başkanlarının talep ve görüşleri konuşuldu. İlçedeki mahallelerin sorunlarının masaya yatırıldığı toplantı sonrasında Milletvekili Tülay Kaynarca ilçeden ayrılırken Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Başkan Soykan ve İlçe Başkanı Mesut Ekrem ile birlikte Erdoğdu Mahallesi’ni ziyaret etti. Muhtar ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen heyet vatandaşların sorunlarını dinledi. 

- REKLAM -
spot_img
- REKLAM -

Son Haberler

Erenler’de devam eden altyapı çalışmaları nedeniyle o güzergah trafiğe kapatılacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Erenler’de hayata geçireceği dev altyapı projesi kapsamında Akşemsettin Caddesi’ni 3 Aralık Cumartesi günü trafiğe kapatacak. Gün...