26 C
Sakarya
Cumartesi, Mayıs 15, 2021

Diğer Haberler

‘Başarımızın sırrı samimiyet’

AK Parti Hendek İlçe Kongresinde konuşan AK Parti Sakarya İl başkanı Yunus Tever ‘Başarımızın sırrı yaptığımız her işin samimiyet yüklü olmasıdır” dedi.

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever AK Parti Hendek İlçe Kongresinden yaptığı konuşmada; “AK Parti’de kongrelerin kazananı olur ama kaybedeni asla olmaz. Bizler, bu topraklarda, bu kadim medeniyetin izleri üzerinde, yeniden büyük Türkiye’yi inşa etme ideali için sorumluluklar kuşanmış yol arkadaşlarıyız. Bu dava her zaman bize sorumluluk yükler. Bu topraklarda olup bitenlere şahitlik etmiş insanlar olarak, sorumluluğun omuzlarımızdaki ağır yükünü her zaman hissetmişizdir. Her birinizin bulunduğu noktada hizmet etme ve daha iyisini yapabilme çabası; bu inanç, bu dertleniş ve sorumluluk bilincinin getirdiği çabadır. Başarımızın sırrı da bence budur. Başarımızın sırrı yaptığımız her işin samimiyet yüklü olmasıdır” dedi.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

Volkan Terzioğlu Kimdir?

Volkan Terzioğlu 1982 yılında Sakarya'da doğdu. İlkokulunu Sakarya Atatürk ilkokulunda. Ortaokulunu Sakarya Dr Nuri Bayar ortaokulunda ve Lise eğitimini Kocaeli...
- REKLAM -