Diğer Haberler

Başkan Adayı Osman Çelik Mobilyacılar ile Buluştu

-REKLAM-

Cumhur İttifakı AK Parti Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, SAMOB Sakarya Mobilyacılar Birliği Derneği üyelerini kahvaltı programında ağırladı.

Üreten ve Gelişen Serdivan İçin El Ele

Sakarya Mobilyacılar Birliği Derneği Başkanı İsmet Durak ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı programda Başkan Adayı Çelik, projelerinden bahsederek esnaf ile yapılan iş birliğinin, üreten ve gelişen bir Serdivan hedefine ulaşmada önemli bir rol oynadığını ifade etti.

Heyecanımız Büyük

Esnaf buluşması kahvaltı programında açıklamalarda bulunan Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik: “İlçemize hizmet etmeye talip olmuş biri olarak gönül belediyeciliği ile sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyip esnafımız ve iş insanlarımızla her zaman koordineli bir şekilde ilerlemeyi hedefliyoruz. Yoğun heyecanımız ve azmimizle Serdivan için gece gündüz çalışmaya “Hazırız Kararlıyız”. İnşallah siz kıymetli esnaf arkadaşlarımızın da desteğiyle yeni dönemde ilçemize en iyi hizmeti getirmek istiyoruz. Bu vesile ile programımıza iştirak eden ve desteklerini esirgemeyen SAMOB esnafı arkadaşlarıma işlerinde başarılar ve hayırlı kazançlar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Başkan Adayı Osman Çelik’e düzenledikleri programdan dolayı teşekkür eden Sakarya Mobilyacılar Birliği Derneği Başkanı İsmet Durak ve yönetim kurulu üyelerinin, Çelik’e seçim çalışmalarında başarılar dilemesinin ardından program sona erdi.

 

Son Haberler

Akustik dinleme ile 7 ayda 2 milyon 650 bin metreküp su tasarrufu sağlandı

SAKARYA- SASKİ, bir damla suyun israf olmaması için akustik dinleme çalışmalarını 668 mahallede sürdürüyor. Dinleme çalışmaları ile yılın ilk...