Diğer Haberler

Başkan Adayı Yusuf Alemdar Taraklı’da

-REKLAM-

Taraklı’da bir dizi ziyaretlerde bulunan Başkan Adayı Yusuf Alemdar, “İstedik ki önce bu davaya gönül vermiş, gece gündüz demeden hizmet etmiş her kim varsa hayır dualarını alıp öyle yola çıkalım. Çünkü bu dava sizlerle var oldu ve sizlerle birlikte geleceğe güçlü adımlarla ilerleyecektir. Rabbim birlik beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, ilçe programlarının son durağında Taraklı’yı ziyaret etti. “Geçmişten Günümüze Taraklı Vefa Buluşması” programına katılan Alemdar’ı, Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Özer, MHP İlçe Başkanı Halim Cingöz, Taraklı eski Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ve Taraklılar karşıladı. Partililer ve vatandaşların yoğun katılım sağladığı ziyarette AK Parti Milletvekilleri Ali İnci, Murat Kaya, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Geyve Belediye Başkanı Metin Atalay yer aldı. Başkan Adayı Alemdar programın ardından Taraklı Belediyesi’ni ziyaret ederek, Başkan Pilavcı’ya başarılar diledi.

Ayrışmadan Cumhur İttifakı’na sahip çıkacağız

Programda konuşan Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, “Cumhur İttifakı seçimden seçime indirgenecek bir ittifak değil. Cumhur ittifakı demek, Türkiye demektir. İnşallah Cumhur ittifakı 2019’da olduğu gibi seçimlerden başarıyla çıkacaktır. 5 yılda çok güzel işler yaptık. Tüm olumsuzluklara rağmen bugün vicdanen rahatız çünkü vatandaşımıza hizmet götürmek için sabah akşam çalıştık. İnşallah önümüzdeki süreçte de ayrılmadan ayrışmadan Cumhur İttifakı’na sahip çıkacağız” dedi.

Yusuf başkanımızın üstün gayreti şehrimize değer katacaktır

Konuşmasında Türkiye Yüzyılı vurgusu yapan Milletvekili Murat Kaya, “Bizim ittifakımız devletin bekası için bir araya gelmiş dava ortaklığıdır. Sakarya’mız 31 Mart seçimlerinden sonra Türkiye Yüzyılı vizyonuyla yoluna devam edecektir. Bundan kimsenin hiçbir şüphesi olmasın. Yusuf başkanımızın üstün gayreti ve vizyoner bakışıyla şehrimize değer katacaktır. Ben inanıyorum ki hem Taraklı’da hem de diğer ilçelerimizde hemşehrilerimiz Cumhur İttifakı’na gereken desteği fazlasıyla verecektir” şeklinde konuştu.

Taraklı bu seçimlerde de en güçlü desteği verecektir

Taraklı’nın tüm seçimlerde güçlü bir destek verdiğine dikkat çeken Milletvekili Ali İnci, “Cumhur İttifakımız 2019’da Taraklı’da büyük başarı gösterdi. Aynı şekilde geçtiğimiz başkanlık seçimlerinde de aynı başarıyı gösterdi. Şimdi önümüzde 31 Mart seçimleri var. Taraklı bu seçimlerde de en güçlü desteği verecektir. Bizler Yusuf başkanımıza sonuna kadar inanıyor ve güveniyoruz. Kendisi hem Sakarya’ya hem de Taraklı’ya en güzel hizmetleri getirecektir” dedi.

Taraklı en yüksek oyu alan ikinci ilçe oldu

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, “Hem 14 Mayıs’ta hem 28 Mayıs’ta Cumhur İttifakı’nın yanında oldunuz. Taraklı en yüksek oyu alan ikinci ilçe oldu. Fakat Taraklı her zaman bizim gönlümüzün birincisi oldu. Taraklı’nın benim için ayrı bir yeri vardır, buraya geldiğimizde ayrı bir huzur buluyorum. Ben inanıyorum ki güçlü bir destekle yine AK sevdaya en yüksek oyu getireceğiz buna yürekten inanıyorum” dedi.

Sakarya’mızın bu coşkusu beni heyecanlandırıyor

Programda coşkulu kalabalığa seslenen Başkan Adayı Alemdar, “Cumhur İttifakı’na olan dava aşkı için siz kıymetli yol arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bugün Taraklı ile birlikte 16 ilçemizin tamamını ziyaret ettik. İstedik ki önce bu davaya gönül vermiş, gece gündüz demeden hizmet etmiş her kim varsa hayır dualarını alıp öyle yola çıkalım. Çünkü bu dava sizlerle var oldu ve sizlerle birlikte geleceğe güçlü adımlarla ilerleyecektir. Gittiğimiz tüm ilçelerimizde hemşehrilerimiz bizleri bağrına bastı. Allah hepsinden razı olsun. Sakarya’mızın bu coşkusu beni heyecanlandırıyor ve şehrimiz için gerçekleştireceğimiz hizmet anlayışını diri tutuyor. Bizlere bu gücü ve bu enerjiyi verdiğiniz için hepinize şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Cumhur ittifakı’nı birlikte onurlandıracağız

Ziyaretlerinin bir diğer durağında Taraklı Muhtarlar Derneği’ni ziyaret eden Alemdar, burada Dernek Başkanı Harun Gündüz ve Taraklılı muhtarlarla bir araya geldi. Alemdar, “Muhtarlarımız baş tacımız, mahallelerdeki çözüm ortağımız. Cumhur İttifakı’nı birlikte onurlandıracağız. Sizlerle beraber şehrimizi daha güzel aydınlıklara ulaştırmak için çalışacağız. Teşkilatlarımız bizim için ne kadar önemliyse muhtarlarımız da bizim için bir o kadar değerlidir” dedi.

Çalışma azminize şahidiz

Programın son bölümünde Cumhur İttifakı’nın ortakları AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatlarını ziyaret eden Alemdar, “Sizlerin çalışma azmine hepimiz şahidiz. Bu birliktelik ve kardeşlik duygusu birilerini fazlasıyla rahatsız ediyor. Bizler Cumhur İttifakı olarak hep birlikte hizmet üretmeye devam edeceğiz. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Böylesine güzel bir program için tüm teşkilat mensuplarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

spot_img

Son Haberler