Diğer Haberler

Başkan Köse, “Her Mahallemiz Bizim İçin Ayrı Kıymetli

-REKLAM-

AK Parti Erenler İlçe Başkanlığı Mahalle Koordinatörleri, Mahalle Başkanlarıyla buluşmalarını sürdürüyor. Yaptıkları Çalışmaların Erenler için önemli olduğunu belirten Başkan Köse, “Her zaman dediğim gibi #YoldaşımızMillettir, biz onların elinden tuttuğumuz sürece inanıyoruz ki onlar bizi yalnız bırakmayacaktır” dedi.

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse’nin talimatıyla mahalle koordinatörleri mahalle başkanlarıyla buluşmalarını sürdürüyor. Tabakhane, Bağlar, Yeşiltepe, Hacıoğlu, Tuapsalar, Tepe mahalle, Kamışlı, Değirmendere, Hasanbey, Sarıcalar, Küpçüler, Alancuma, Kozluk Mahallerinin Başkanlarıyla buluşan koordinatörler, Erenler için çalışmalarını gece gündüz sürdürdüklerini belirtti.

GÖNÜLDEN RAZIYIZ

Mahalle Başkanlarıyla buluşmalarını değerlendiren koordinatörler, ilçede hummalı çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirterek, mahalle başkanları aracılığıyla her bir vatandaşa dokunduklarını dile getirdi. Koordinatörler, “Erenlerimizin her bir mahallesinde iz bırakmaya gönülden razıyız, diyerek çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

YOLDAŞIMIZ MİLLETTİR

Mahalle Koordinatörlerine ve mahalle başkanlarına çalışmalarında kolaylıklar dileyen AK Parti Erenler İlçe Başkanı Köse, “Biz çalışmaya gönülden razıyız. Toprağa ne verirsen sana onun meyvesini verecektir. Bizlerde mahsulümüzü almak için durmadan çalışıyoruz. Her zaman dediğim gibi #YoldaşımızMillettir, biz onların elinden tuttuğumuz sürece inanıyoruz ki onlar bizi yalnız bırakmayacaktır. Bizlere kışın soğukluğunu, hafta sonunun sıcaklığını yaşatan mahalle halkımıza gönülden teşekkür ediyorum. Erenler’ imizin her Mahallesi bizim için ayrı kıymetli ve değerli, bu yolda bizimle beraber olan Koordinatörlerimize ve Mahalle Yönetimimize ayrıca teşekkür ediyorum. Birlik bütünlüktür” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -
spot_img
- REKLAM -

Son Haberler

TGS Genel Başkanı Sakarya’daydı

Bölge ziyaretleri kapsamında Sakarya'ya gelen Türkiye Gazeteciler Sendikası Genel Başkanı Gökhan Durmuş, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti, Söz Sakarya Gazetesi, Yenigün,...