Diğer Haberler

Büyükşehir Akademi güz dönemi 9 Ocak’ta sona eriyor

-REKLAM-

Sakarya Büyükşehir Akademi’de güz sezonu 9 Ocak Salı günü düzenlenecek kapanış programıyla son bulacak. Ziya Taşkent Konser Salonu’nda düzenlenecek kapanış programı saat 19.30’da başlayacak ve Şef Kemalcan Ergün Türk Müziği dinletisi sunacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Büyükşehir Akademi’de güz sezonu 9 Ocak Salı günü düzenlenecek kapanış programıyla son bulacak. Ziya Taşkent Konser Salonu’nda gerçekleştirilecek kapanış programında kursiyerler belgelerini alacak ve Şef Kemalcan Ergün’ün sahne alacağı Türk Müziği dinletisi sunulacak. 

8 farklı branş

2010 yılından bu yana güz ve bahar dönemi olmak üzere yılda iki defa düzenlenen ve Tarihi Alicanlar Konağı ile Orman Park Bilgi Evinin ev sahipliği yaptığı Büyükşehir Akademi’nin güz dönemi sona erdi. 8 hafta boyunca 8 farklı branşta gerçekleştirilen eğitimler sonunda kursiyerler düzenlenecek kapanış programıyla katılım belgelerini teslim alacak.

Şehrin kültür hayatında önemli izler bırakmak ve entelektüel gelişimine katkı sunmak amacıyla edebiyat, felsefe, müzik, siyaset gibi alanlarda ülkemizin önde gelen ilim insanlarıyla buluşturan akademide kursiyerler, Mesnevi Okumaları, Yapay Zekâya Ulaştıran Bilimin Geçmişi ve Geleceği, Türk Müziği, Etkili ve Güzel Konuşma, İnsanlığın Ortak Mirası Medeniyet, Türk Şiiri, Filmihâl ve İslam Felsefesi Okumaları derslerin yer aldığı zengin içeriklerle dolu eğitimler aldı.

Son Haberler

TGF 69. Başkanlar Konseyi Gebze’de Başladı

KOCAELİ / Gebze- Türkiye Gazeteciler Federasyonu 69. Başkanlar Konseyi toplantısı Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde başladı. Türkiye’nin dört bir yanından...