Diğer Haberler

DEVA Partisi Büyümeye Devam Ediyor

-REKLAM-
DEVA Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve Ferizli İlçe Başkanı Yakup Kotaman’ın katılımı ile Ferizli’de DEVA Partisi’ne toplu üye katılımı gerçekleştirildi.
 
DEVA Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan toplu üye programı ile ilgili şunları söyledi, ‘’ Sakarya teşkilatımızın kuruluşunu pandemiye rağmen 1 yıl gibi kısa süre içerisinde bitirdik. Hemşerilerimiz ilk günden itibaren partimize ilgili oldular ve gönüllü olarak çalışmalarımıza desteklerde bulundular. Bireysel olarak İlçe Binalarımıza yapılan başvuraların yanında web sitemiz üzerinden de partimize üye olmak için başvuran yüzlerce kişi bulunuyor. Bugün Ferizli ilçemizde bir toplu üye kayıdı gerçekleştiriyoruz ve kısa zaman içerisinde de bütün ilçelerimizde gerçekleştirmeye başlayacağız.’’ dedi.
 
DEVA Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve Ferizli İlçe Başkanı Yakup Kotaman dışında toplu üye törenine Sakarya İl Teşkilat Başkanı, Kadın Çalışmaları Başkanı, Gençlik Çalışmaları Başkanı, Ekonomi İşleri Başkanı, Sektörel Politikalar Başkanı, Dijital Dönüşüm ve Teknoloji İzleme Başkanı ve İl Yöneticileri katılım gösterdi. DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Av. İdris Şahin’de toplu üye katılımına görüntülü bağlanarak DEVA Partisi’ne gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.
- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

Piri Reis Üniversitesi 54 Öğretim Elemanı alacak

Piri Reis Üniversitesi Rektörlüğü, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ilgili maddeleri ile "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği", “Öğretim Üyesi Dışındaki...