Diğer Haberler

Dokumacı:”Esnaf hava kararmadan dükkan kapatıyor”!

-REKLAM-

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve yönetim kurulu üyeleri #SözSendeAdapazarı projesi kapsamında ilçedeki birçok noktayı ziyaret etmeye devam ediyor.Son olarak Çark caddesindeki pasajları gezen İYİ Partililer,vatandaşların sorun ve taleplerini dinlediler.

“Elektrik faturaları kiralara yanaştı”!

Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı:”Her daim halkın içinde,halkla beraber olmaya devam ediyoruz.

Şimdilik muhalefet görevimiz gereği hemşehrilerimizin sorunlarını dinleyip,sesleri olmaya çalışıyoruz.Son olarak yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Çark caddesindeki pasajlara yaptığımız ziyarette,uzun zamandır duyduğumuz ekonomik sıkıntının ne yazık ki somut sonuçlarını görmeye başladık.

Özellikle elektrik faturalarına yapılan son zamlar ile birlikte birçok esnafımız adeta karanlıkta oturuyor.Klimalar en düşük seviyede çalışıyor.Yine esnafımızın havanın kararması ile birlikte erken saatte  dükkanlarını kapamaya başladığını öğrendik.Elektrik faturaları rakamsal açıdan kira fiyatlarına yaklaştığını ve ne yazık ki bir çok esnafın dayanacak gücü kalmadığını görüyoruz.Yönetenlerin özellikle bu elektrik sorununa acilen çözüm getirmesi lazım diyeceğiz ama tam tersi hep zam ile karşılaşıyoruz.Son olarak şunu söyleyebilirim,millet artık çözümden umudu kesmiş,dört gözle sandığı bekliyor”dedi.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

Pamukova’da Sıfır Atık Kütüphanesi Açıldı

Pamukova ilçesine ziyarette bulunan Sakarya İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın katılımıyla Pamukova İmam Hatip Ortaokulunda gönüllü öğretmenlerin...