Diğer Haberler

Duran: Teşkilatlarımızla Uyum İçinde Çalışacağız

-REKLAM-

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Rıdvan Duran, partisinin ilçe teşkilatlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Rıdvan Duran, teşkilat buluşmaları kapsamında son olarak Taraklı, Geyve ve Pamukova ilçe teşkilatlarının Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kollarıyla bir araya geldi.

Ziyaretlerde teşkilatların öneminde değinen Duran, Büyükşehir Belediye Başkanı olması durumunda teşkilatlarla uyum içinde çalışacaklarını vurguladı.  

AK Parti teşkilatlarının gönüllülük esasına göre ve özverili bir çalıştıklarını belirten Duran, konuşmasına şöyle devam etti:

“TEŞKİLATLARIMIZIN HER BİR ÜYESİ, ÇOK KIYMETLİ VE DEĞERLİDİR”

“AK Parti teşkilatları, ülkesini ve milletini sevenlerin, yerli ve milli olanların buluştuğu hizmet kapısıdır. Teşkilatlarımızın bir tek amacı vardır. Ülkesine, şehrine, milletine hizmet etmek. Özverili bir şekilde ve gönüllülük esasına göre ülkesi ve şehri için çalışan teşkilatlarımızın her bir üyesi, çok kıymetli ve değerlidir. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, teşkilatlarımızla birlikte “Türkiye Yüzyılı” vizyonu hedefiyle, şehrimizi daha ileri bir seviyeye taşımak için hep birlikte çalışacağız.”

Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Duran, Büyükşehir Belediye Başkanı olması durumunda Sakarya’yı hak ettiği yere taşımak için uzun bir süredir üzerinde çalıştıkları projeleri kamuoyunla paylaşacaklarını belirtti.

Konuşmasında bunun bir bayrak yarışı olduğunun altını çizen Duran, Sakarya’ya hizmet için yola çıktıklarını, hizmet bayrağını teşkilatlarla birlikte zirveye taşıyacaklarını kaydetti.

Duran, konuşmasını şöyle sürdürdü:

 “HİZMET BAYRAĞINI TEŞKİLATLARIMIZLA BİRLİKTE ZİRVEYE TAŞIYACAĞIZ”

“AK Parti kurulduğundan bu yana teşkilatlarda görev alan arkadaşlarımız, İl İlçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız, milletvekillerimiz, Sakarya’da birçok alanda önemli hizmetler gerçekleştirdiler. Bu bir hizmet yarışıdır. Bu bir bayrak yarışıdır. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve parti büyüklerimizin kararıyla Büyükşehir Belediye Başkanı adayı gösterilirsem, hizmet bayrağını teşkilatlarımızla birlikte zirveye taşıyacağız. Kapısını çalmadığımız hane, elini sıkmadığımız vatandaş, kalbine dokunmadığımız hemşerimiz kalmayacak. Rabbim, imkân verdikçe bu yolda tüm gücümle sizinle yol yürümeye devam edeceğim. AK Parti’nin kuruluşundan bu yana, bu davaya emek vermiş, katkı sağlamış, her bir kardeşime şükranlarımı sunuyorum. Rabbim hep birlikte bizlere hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin.Teşkilatımızın tüm kademelerine şahsıma duydukları güven teveccüh için çok teşekkür ediyorum. Yolumuz açık olsun.”

Son Haberler

TGF 69. Başkanlar Konseyi Gebze’de Başladı

KOCAELİ / Gebze- Türkiye Gazeteciler Federasyonu 69. Başkanlar Konseyi toplantısı Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde başladı. Türkiye’nin dört bir yanından...