Diğer Haberler

Ekşi’den Boşnak Derneğine ziyaret

-REKLAM-

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Hüseyin Ekşi, Serdivan’da Aktaş Novi Pazar Boşnaklar Derneği’ne ziyarette bulundu.

SAKARYA – Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Hüseyin Ekşi, Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, KAÇEP Başkanı Sema Barlin, Serdivan İlçe Yöneticileri, Arabacıalanı Mahallesi Muhtarı Adem Bayraktar ve Kemalpaşa Mahallesi Muhtarı Mehmet Halim Kuru ile birlikte Aktaş Novi Pazar Boşnaklar Derneği’ne ziyarette bulundu. Dernek Başkanı Necmi İlkis’e nazik kabulleri için teşekkür etti. Boşnakların kültürel olarak çok önemli bir değerimiz olduğunu belirten Ekşi; “Boşnak vatandaşlarımız ile gönüllerimiz her zaman bir. Bizim kanımızda canımız da aynı. Derdimiz her zaman memleket olmuştur. Novi Pazar ile daha güçlü bağlara imza atacağız. Milliyetçi Hareket Partisi olarak sahada aldığımız karşılığı, gördüğümüz ilgiyi mecliste vatandaşlarımıza hizmet olarak döndürmek için gecemizi gündüzümüze katacağız. inşallah Novi Pazar ile daha güçlü bağlara imza atacağız dedi.

spot_img

Son Haberler

Eğitim için Sakarya’yı tercih eden öğrencilere sıcak karşılama

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehir dışından Sakarya’ya üniversite eğitimi için gelen öğrencileri terminalde kurulan bilgilendirme standında karşılıyor. Öğrenci şehri Sakarya’nın...