Diğer Haberler

Fatih Mehniyar: İnsan merkezli, hizmet odaklı çalışacağım

-REKLAM-

AK Parti Karapürçek Belediye Başkan aday adayı Fatih Mehniyar, seçim çalışmaları kapsamında Karapürçek’te yaptığı ziyaretlerde insan merkezli, kaliteli hizmet odaklı belediyecilik anlayışıyla, belediye hizmetlerinde kalitenin artırılmasını, Karapürçek’in gelişiminin yanı sıra yaşam kalitesinin yükseltilmesini hedeflediğini dile getirdi.

AK Parti Karapürçek Belediye Başkan aday adayı Fatih Mehniyar yaptığı açıklamada; ‘Karapürçek için hizmet üretirken kalite bilinciyle hareket edeceğiz. Belediye hizmetlerinde kalitenin yakalanması, mali, fiziki, insan kaynaklarının etkin ve verimli kullanılarak Karapürçek’in gelişimi ve kent sakinlerinin yaşam kalitelerinin geliştirilmesi için belediye yönetiminde kalite odaklı yönetim modelleri uygulayacağız.

Gelecek seçimler için değil, hem bu günün problemlerini çözmek, hem de gelecek nesillere daha iyi bir Karapürçek bırakmak için çalışacağım. AK Belediyeciliğin, kentleri içinde yaşayanlara huzur, güven, umut veren ve medeni ihtiyaçlarını karşılayabildikleri bir yerleşim alanına dönüştürmek için sürekli hizmet üretme ve bu hizmetleri doğal dengeye uyumlu olarak gerçekleştirme ilkesi ile hareket edeceğim’ dedi.

Son Haberler

TGF 69. Başkanlar Konseyi Gebze’de Başladı

KOCAELİ / Gebze- Türkiye Gazeteciler Federasyonu 69. Başkanlar Konseyi toplantısı Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde başladı. Türkiye’nin dört bir yanından...