Diğer Haberler

Fatih Mehniyar: Yenilikçi ve Herkes ile Barışık Bir başkan Aday Adayıyım

-REKLAM-

AK Parti’den Karapürçek Belediye Başkanlığı için Aday Adayı olan Fatih Mehniyar geçtiğimiz Pazar günü yapılan Temayül  Yoklaması sonrası Ankara Temaslarına başladı.

Fatih Mehniyar Ankara ziyaretlerinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ali İnci, Lütfi Bayraktar, Murat Kaya, Ertuğrul Kocacık, Giresun milletvekili Nazım Elmas ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Adana milletvekili Ahmet Zenbilci ile görüştü.

AK Parti Karapürçek Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Mehniyar Ankara temasları sonrası yaptığı açıklamada; ‘Siyasetteki engin bilgilerimi Karapürçek’te hizmete dönüştürmek için yola çıktım. Yenilikçi ve herkes ile barışık bir başkan Aday Adayıyım. Halkın beklentilerini karşılayacak, şeffaf ve etkili bir yönetim anlayışıyla belediyecilik hizmetlerini daha ileriye taşımak için Aday Adayı oldum. Vatandaşların taleplerini dinleyerek, onların katılımıyla ortak bir vizyon oluşturmak en öncelikli hedefim. Karapürçek’in varolan potansiyelini ortaya çıkarmak ve yaşam standartlarını yükseltmek için çeşitli alanlarda projeler geliştirdim ve bunları Ankara’da Genel Başkan Yardımcımız ve Sakarya Milletvekillerimizle paylaştım’ dedi.

Fatih MEHNİYAR Kimdir?

20/05/1978 tarihinde Giresun’da doğdu.

1996 yılında Karapürçek M. A. Ersoy Lisesinden mezun oldu.

Siyasete 2002 yılında AK Parti gençlik kollarında başladı.

2006 yılında AK Parti Karapürçek İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı, 2007 yılında Karapürçek İlçe Gençlik Kolları Başkanı oldu, iki dönem Gençlik Kolları Başkanlığı görevinde bulundu akabinde haddinden yaş haddinden dolayı Başkanlık görevinin sona ermesinin ardından AK Parti Karapürçek Ana Kademe İlçe Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

2008 yılında Adapazarı Belediyesi’nde çalışma hayatına başladı.

2014 ve 2024 yerel seçimlerinde AK Parti’den Karapürçek Belediye Başkanlığı için Aday Adayı oldu.

Son Haberler

TGF 69. Başkanlar Konseyi Gebze’de Başladı

KOCAELİ / Gebze- Türkiye Gazeteciler Federasyonu 69. Başkanlar Konseyi toplantısı Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde başladı. Türkiye’nin dört bir yanından...