Diğer Haberler

Fatih Mehniyar’dan Gençlik ve Eğitim Vurgusu

-REKLAM-

AK Parti Karapürçek Belediye Başkan aday adayı Fatih Mehniyar, gençliği ön planda tutarak, eğitimli, sağlıklı ve dünya standartlarına uygun bir gençlik yetişmesi için Karapürçek Belediyesi’nin ilgili bakanlıklar, Büyükşehir Belediyesi ve Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği yaparak gençleri sosyal, kültürel ve sportif aktivitelere daha fazla teşvik etmeyi ve bu aktiviteleri gençlerin hayatına daha etkin bir şekilde entegre etmeyi hedeflediğini söyledi.

AK Parti Karapürçek Belediye Başkan aday adayı Fatih Mehniyar; ‘Nüfusumuzun nitelikli hale getirilmesi, bilgi ile donatılması AK Parti’nin kuruluşundan beri şaşmaz hedefi olmuştur. Eğitim alanında gerek fiziki ve teknolojik alt yapı, gerek eğitime erişim gerekse de kalite konusunda çok önemli gelişmeler kaydettik.

Eğitimli, sağlıklı, dünyadaki emsalleriyle yarışabilen ve idealizmle donatılmış bir gençlik, Türkiye’ye yakışan bir gençliktir. İlgili bakanlıkların, Büyükşehir Belediyesinin, Sivil Toplum Kuruluşlarının ortaklığı ile Karapürçek’te gençliğimizin sosyal, kültürel ve sportif aktivitelere daha fazla teşvik ve dahil edilmesi hedeflerimiz arasındadır’ dedi.

spot_img

Son Haberler