19.2 C
Sakarya
Pazar, Eylül 26, 2021

Diğer Haberler

Ferizli halkının sıkıntılarını ve isteklerini dinledi

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş ve il yönetimi, Sakarya’nın Ferizli ilçesinde halk ve esnafla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Ayrıca Başkan Keleş, esnafa maske de dağıttı.

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Başkan Yardımcıları, il yönetim kurulu üyeleri ile Ferizli İlçesi’ne ziyarette bulundu. İlk olarak CHP İlçe Örgütünü ziyaret eden heyet burada ilçenin sorunları hakkında CHP İlçe Başkanı Bülent Ateş’ten bilgi aldı. Ziyaretin ardından İl Başkanı Ecevit Keleş, İlçe Başkanı Bülent Ateş, Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyesi Rüştü Yüksek ve beraberindekiler ilçedeki esnafı ziyaret etti. Ziyarette özellikle esnafın pandemi sürecinde yaşadığı sorunlar ele alınarak muhtemel çözümler hakkında fikir alışverişi yapıldı. Esnafın dertlerini tek tek not alan Başkan Keleş ayrıca esnafa yanında getirdiği maskelerden hediye etti. Ferizli halkı ile de sohbet eden Keleş, ilçedeki çalışmalar konusunda halkın sıkıntılarını ve isteklerini dinledi. Vatandaşlar tarafından dile getirilen sorunları her zaman dikkate aldıklarını dile getiren Keleş, vatandaşa iktidara geldiklerinde sorunların çözümü konusunda garanti verdi.  Edindikleri bilgiler doğrultusunda sorunlara çözüm bulunacağına vurgu yapan Keleş, “Sakarya’mızın her ilçesinde, her mahallesinde vatandaşlarımızı, esnafımızı ziyaret ederek onlarla fikir alışverişi yaparak sıkıntılarını öğreniyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda yaptığımız projelerle önümüzdeki seçimlerde iktidara geldiğimizde halkımızın ne istediğini bilerek onların sıkıntılarını gidermeliyiz.” dedi.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

‘Biz hazırız öğrencilerimizi bekliyoruz’

SUBÜ’de 2021-2022 Akademik Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel Kurulda bir sunum gerçekleştiren Rektör Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, yüz yüze başlayacak...