27.1 C
Sakarya
Cumartesi, Mayıs 15, 2021

Diğer Haberler

Halil Hakan Oturak yeniden başkan seçildi

Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatı olarak 13. Olağan Kongresi bugün Orhan Gazi Kültür Merkezi’nde yapıldı. Delegelerin yüksek katılımı gösterdiği kongrede mevcut MHP Adapazarı İlçe Başkanı olan Halil Hakan Oturak yeniden başkan seçildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatı Olağan Kongresinde eski ve yeni bir çok vekil, İl, İlçe başkanları da bir araya geldi.

Kongreye katılan isimler arasında MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent BÜLBÜL, MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, önceki dönem milletvekili Zihni AÇBA, Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan SOFUOĞLU, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu IŞIKSU, Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, MHP eski İl başkanlarından, Ömer Alkan, Muharrem Bülbül, Celal Bayar Hasan Nomaler, Tayyip Kaba, Hamdi Kılıçarslan ve Yüksek Ayanoğlu ile Türkav Başkanı Recai CİRAN, İl Kadın Kolları Başkanı Elif Saral Uzun, eski İl Kadın Kolları Başkanı Leyla Tankal, MHP İlçe Başkanları ve Adapazarı Belediyesi Meclis üyeleri katılım sağladı.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

SATSO Camiası Bayramlaşma Geleneğini Online Olarak Sürdürdü

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, ‘Geleneksel Bayramlaşma Töreni’ni pandemi tedbirlerine uygun olarak video konferans yöntemiyle gerçekleştirdi. Online olarak gerçekleştirilen Bayramlaşma...
- REKLAM -