Diğer Haberler

Keleş: Hemşehrilerimizle Birlikte Yeni Sakarya Vizyonunu Ortaya Koyacağız

-REKLAM-

Sakarya genelinde ziyaretlerini sürdüren AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Aday Adayı Rüstem Keleş, “Katılımcı belediyecilik anlayışını tüm dinamikleriyle Sakarya’da uygulamak istiyoruz. Tüm Sakarya, yeni şehir vizyonumuza ortak olacak. Gücümüzü hemşehrilerimizden alarak Yeni Sakarya’yı birlikte inşa etmek istiyoruz” dedi.

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Aday Adayı Rüstem Keleş, şehir genelinde ziyaretlerini sürdürüyor. Sivil Toplum Kuruluşları, iş inşaları, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden Rüstem Keleş, ‘Yeni Sakarya’ hedefini vatandaşlarla paylaşmaya devam ediyor. Toplantılarda 7’den 70’e tüm Sakarya’nın belediyecilik hizmetlerinden eşit şekilde faydalanacağı hizmetleri üreteceklerini belirten Rüstem Keleş, “Vatandaşlarımızın tamamını kapsayan çalışmalar üreteceğiz. Kadınıyla, çocuğuyla, genciyle ve yaşlısıyla, tüm Sakarya ile birlikte yol alacağız. Çocuk dostu, genç dostu, kadın dostu, yaşlı dostu ve engelli dostu şehir hedefiyle hareket edeceğiz ve tüm Sakarya bunu hissedecek” diye konuştu.

Kentsel Dönüşüm ve Ulaşım

Şehrin ihtiyaç analizlerinin şeffaf ve doğru bir şekilde planlanması yönünde hareket edeceklerine de vurgu yapan Keleş, “Şehrimizin öncelikli ihtiyaçları ile ilgili çalışmalarımızı tüm hemşehrilerimiz ve paydaşlarımızla paylaşacağız. Kentsel dönüşümden ulaşıma, kültür sanattan istihdam ve ekonomik kalkınmaya kadar hedeflerimizi şeffaf bir şekilde masaya yatıracağız. Katılımcı belediyecilik anlayışını tüm dinamikleriyle Sakarya’da uygulamak istiyoruz. Tüm Sakarya, yeni şehir vizyonumuza ortak olacak. Gücümüzü hemşehrilerimizden alarak Yeni Sakarya’yı birlikte inşa etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Son Haberler

TGF 69. Başkanlar Konseyi Gebze’de Başladı

KOCAELİ / Gebze- Türkiye Gazeteciler Federasyonu 69. Başkanlar Konseyi toplantısı Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde başladı. Türkiye’nin dört bir yanından...