Diğer Haberler

Levent Şener: Erenler için mücadele edeceğiz

-REKLAM-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Erenler ilçe örgütünden Erenler Belediye Başkanlığına aday adayı olan Diş Hekimi Levent Şener, “Erenler için mücadele edeceğiz” dedi.

Başkan Çinal açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi il binasında gerçekleşen aday tanıtımında Diş Hekimi Levent Şener’in aday adaylığını  CHP Erenler ilçe başkanı Mustafa Çinal açıkladı. İl başkanı Oğuz Can Curoğlu, CHP PM üyesi Ecevit Keleş, ilçe örgütü başkan ve üyelerinin katıldığı aday tanıtımı toplantısında konuşan Başkan Çinal, “ Yıllardır hizmet alamayan Erenler ilçemize hizmet etmek için yola çıkan ve Belediye Başkanı aday adayımız sayın Levent Şener’e başarılar diliyorum. Genç ve dinamik bir kardeşimiz yolu açık olsun. Özverili bir çalışmayla inşallah bu sene Erenler’de beklenen değişimi gerçekleştireceğiz” dedi.

“Erenler için yola çıktık”

Cumhuriyet Halk Partisi Erenler ilçe örgütünden Erenler Belediye başkan adayı adaylığını açıklayan Levent Şener şu ifadelere yer verdi;

“Erenler için bir yola çıktık. Şu anda Türkiye’de tek değişen parti biz olduk. 49 yaşında aktif dinamik bir Genel Başkanımız oldu bu bizim için çok güzel bir avantaj. Yaklaşık otuz yıldır Sakarya’da CHP olarak Belediye kazanamadık. 22 yıldır bir iktidar partisi tabi ki gücünü parasını elinden geldiği kadar Belediyelere aktardığından bizim için zor olabilir ama geçen yerel seçimlerde İstanbul ve Ankara başta olmak üzere çoğu Belde ve Belediyeleri  kazanarak halk için değişim rüzgarını başlatmış olduk. Güzel bir değişim yakaladık.  Umarım aday olup da seçilirsem güzel projelerimizi hayata geçirmek için mücadele vereceğiz. Erenler ilçe örgütümüze inancımız tam.  Erenler’deki kıymetli tarım arazilerimizi kaybetmemek, hizmet gitmeyen mahallelerimize hizmet götürmek, spor bazında gençlerimizi daha iyi destelemek adına mevcut yönetimi değiştirmek için çalışacağız.”

Son Haberler

TGF 69. Başkanlar Konseyi Gebze’de Başladı

KOCAELİ / Gebze- Türkiye Gazeteciler Federasyonu 69. Başkanlar Konseyi toplantısı Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde başladı. Türkiye’nin dört bir yanından...