Diğer Haberler

Ömer Abdullah Ayhan: Vatandaşın Hak Ettiği Daha Güzel Bir Sakarya Mümkün

-REKLAM-
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ankara’da gerçekleşen programda aralarında Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ömer Abdullah Ayhan’ın da bulunduğu 339 belediye başkan adayını tanıttı. 
 
“BAŞKA BİR TÜRKİYE MÜMKÜN’DÜR”
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ankara’ya bağlı Çankaya İlçesinde bulunan ATO Congresium Salonu’nda yoğun katılımla gerçekleşen programda aralarında Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ömer Abdullah Ayhan’ında bulunduğu 9’u büyükşehir belediyesi, 26’sı il belediyesi olmak üzere 339 belediye başkan adayını tanıttı. Saadet Partililerin yoğun katılım gösterdiği programda yaptığı konuşmada israfa son vereceklerinin altını çizen Genel Başkan Temel Karamollaoğlu, “İnşallah 1 Nisan sabahı yeni bir güne, yeni bir döneme, yeni bir Türkiye’ye uyanacağız. Zira insanımızın hak ettiği yaşam bu değil, daha bir yaşam herkesin hakkıdır. Milli Görüş belediyeciliği ile ‘Başka bir Türkiye mümkün’dür! Biz bunu ispat edeceğiz” ifadelerini kullandı.
 
“DÜRÜSTLÜK, TASARRUF, ADALET, LİYAKAT”
Programın ardından konuşan Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ömer Abdullah Ayhan; “Teşkilatlarımızın teveccühü, Genel Merkezimizin takdiri ile çıktığımız bu yolda bugün Ankara’da şahsımla birlikte Sakarya’mızın Erenler’de Muhammet Ekşioğlu, Sapanca’da Avni Çömlekçioğlu, Pamukova’da Ahmet Şen ve Söğütlü’de Özdemir Öcan arkadaşlarımızın da tanıtımı gerçekleştirildi. Bu sürece başlarken ifade ettiğimiz gibi siyasi görüşü ne olursa olsun herkesin fikrini alarak yol yürüyeceğiz. Belediyecilik denince insanların aklına gelen rant, israf, adaletsizlik, liyakatsizlik ve denetimsizlik kavramlarının yerine dürüstlük, tasarruf, adalet, liyakat ve şeffaflık prensiplerimizle geliyoruz. Vatandaşımızın hak ettiği daha güzel bir Sakarya mümkün diyoruz” ifadelerini kullandı.
spot_img

Son Haberler