Diğer Haberler

“Pazarcı esnafının yanındayız”

-REKLAM-

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul neticesinde yeniden başkanlığa seçilen Sakarya Sebzeciler ve Meyveciler Odası başkanı Muzaffer Kabacan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Yaklaşık 1 saat süren ziyarete İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

“Pazarcı esnafının yanındayız”

Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı: “Saha çalışmalarımızın yanı sıra şehrimizin dinamikleri Stk ve odalara olan ziyaretlerimiz devam ediyor.Kısa bir süre önce seçimi yapılan Sakarya Sebzeciler ve Meyveciler odasını ziyaret ederek yeniden başkanlığa seçilen Sn.Muzaffer Kabacan’ı ziyaret ettik.

Hem hayırlı olsun dileklerimizi ilettik,hem de yeni dönem çalışmalarında başarılar diledik. Pazarcı esnafınımızın sorunlarına ilişkin her zaman yanlarında olduğumuz belirttik. Kendisine misafirperverliği için teşekkür ederiz”dedi.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

Arifiye Ruhunda Gençlik Rüzgârı

1937 yılında kurulan Arifiye Öğretmen Lisesi mezunlarının Türkiye’ye örnek olan geleneksel buluşmaları ülkenin her yerinden katılan mezunlarla devam ediyor. 40...