Diğer Haberler

Yusuf Alemdar: 31 Mart’ta Ferizli bize güç katacak

-REKLAM-

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Yusuf Alemdar, Ferizli ziyaretinde konuştu. Konuşmasında 31 Mart seçimlerinin önemine işaret eden Alemdar, “Ferizli bir başka güzel. Elbette böylesine bir coşku karşısında duygulanmamak elde değil. Bizlere desteklerini sunan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. 31 Mart’ta Ferizli bize güç katacak” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Karasu ve Kocaali ziyaretlerinin ardından Ferizli’de bir dizi temaslarda bulundu. AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan ve İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Serdar Akgün’ün eşlik ettiği ziyaretlerde yüzlerce partili Başkan Adayı Alemdar’ı karşıladı. Programında esnaf ziyaretleri de gerçekleştiren Alemdar, Sakarya esnafının refahı için tüm olanakları ortaya koyacaklaını belirtti.

Ferizli AK sevdaya sonuna kadar sahip çıkacaktır

AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş ve teşkilat üyeleriyle buluşan Başkan Adayı Alemdar, “Şehrimizin kuzey bölgesine ziyaretler gerçekleştirdik. Hemşehrilerimizle kucaklaştık. Gittiğimiz tüm ilçelerimizde vatandaşlarımız bizleri bağrına bastı. Bugün Ferizli de bir başka güzel. Elbette böylesine bir coşku karşısında duygulanmamak elde değil. Bizlere desteklerini sunan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. 31 Mart’ta Sakarya sandıkları patlatacak, buna gönülden inanıyorum. Ferizli’nin de bu davaya sahip çıkacağından, sandıklarda AK sevdaya sonuna kadar sahip çıkarak büyük destek olacağından hiçbir şüphem yok. İnşallah daha güzel yarınlarda buluşacağız” diye konuştu.

Ferizli’nin potansiyelini en doğru şekilde değerlendireceğiz

Ziyaretlerine Ferizli Belediyesi ile devam eden Alemdar, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’ya çalışmalarında başarılar diledi. Alemdar, “Şehrimizin geleceği noktasında çok önemli bir seçimin arefesindeyiz. Sakarya’mızın tüm ilçelerinde olduğu gibi, Ferizli ilçemizde de projelerimizi hızla hayata geçireceğiz. Bizler Ferizli’nin potansiyelini çok iyi biliyoruz. İnşallah hep birlikte bu potansiyeli en doğru şekilde değerlendirmenin gayreti içerisinde olacağız. İlçemiz için, şehrimiz için en iyisi neyse onu yapacağız” diye konuştu.

Cumhur İttifakı yarınlarımızın teminatıdır

MHP Ferizli İlçe Teşkilatını da ziyaret eden Başkan Adayı Alemdar, Teşkilat Başkanı Veysel Dikbaş ve yönetimi tarafından karşılandı. Konuşmasında Sakarya’yı hep birlikte yarınlara taşıyacaklarını ifade eden Alemdar, “Cumhur İttifakı olarak bugüne kadar olduğu gibi 31 Mart seçimlerinde de el ele birlikte olacağız. Şunu çok iyi biliyoruz ki Cumhur İttifakı devletimizin bekası için tüm olumsuzluklara ve engellemelere karşı mücadele ederek ülkemizi yarınlara taşımaktadır. Bizler de bu noktada tüm kardeşlik duygularımızla hareket ederek Sakarya’mızı geleceğe taşıyacağız. Cumhur İttifakı yarınlarımızın teminatıdır. Nazik misafirperverliklerinden dolayı MHP İlçe Teşkilatı’mıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ferizli’ye yakışır projeleri birlikte hayata geçireceğiz

Programı kapsamında Ferizli Muhtarlar Derneği’ni ziyaret eden Başkan Adayı Alemdar, Dernek Başkanı Haluk Onay ve Ferizlili muhtarlarla bir araya geldi. Alemdar, “İlçelerimizi tek tek geziyoruz. Teşkilatlarımızla, muhtarlarımızla bir araya geliyoruz. İlçe adayımızda önümüzdeki günlerde belli olacak. Adayımız belli olduktan sonra birlikte oturacağız ve ilçemize şehrimize en yakışır hizmetleri ve projeleri birlikte hayata geçireceğiz. Ben Babama verdiğim sözün arkasındayım. 35 yıldır olduğu gibi telefonum 7/24 açık, kapım herkese açık. Gönlüme giren, gönül almasını bilen başımın tacıdır” diye konuştu.

İnandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz

Ziyaretinin son bölümünde “Geçmişimizden Günümüze Teşkilat Buluşmaları’ kapsamında düzenlenen vefa buluşmasına katılan Alemdar, partinin kuruluşundan bu yana hizmet etmiş tüm dava arkadaşlarıyla bir araya geldi. Programda konuşan Başkan Adayı Alemdar, “AK Parti büyük bir partidir. Biz ilk olarak bu partinin kurulmasında rol oynamış, yıllarca dava uğruna çalışmış, fedakarlık yapmış, gençlerin önünü açmış büyüklerimizi ve kardeşlerimizin hayır duasını almaya çıktık. Bizde sen ben yok, tek yol var davaya sahip çıkmak. Biz bunun için kendimizi milletimize hizmet etmeye adadık. Biz inandığımız yolda yürüyen, verdiğimiz sözden dönmeyenlerdeniz. Olmayınca küstüm diyerek davayı öksüz bırakmadık, bırakmayız. 35 yıllık siyaset hayatımda verdiğim her sözü tuttum. Tutmaya devam edeceğim” diye konuştu.

spot_img

Son Haberler