Diğer Haberler

Akyazı Spor Kompleksi 2023’te açılacak

-REKLAM-

Akyazı tarihinin en büyük yatırımı olan Akyazı Spor Kompleksi Projesi’ni basın mensuplarına gezdiren ve çalışmalarla ilgili detayları paylaşan Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Bu büyük projeyi 2023 yılında faaliyete geçireceğiz. Tüm gayretimiz Akyazı ve Akyazılı hemşerilerimiz için” dedi.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, ilçe tarihinin en büyük yatırımı olan ve içerisinde Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Gençlik Merkezi ve Bin Kişilik Spor Salonu bulunan  Akyazı Spor Kompleksi Projesi’ni basın mensuplarına gezdirdi. Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Müjdat Çetin, Basın İlan Kurumu Müdürü İbrahim Çorbacı, Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Yücel Velioğlu, Grup Anadolu Medya Genel Müdürü Sefa Polat, TRT Haber Sakarya Temsilcisi Mehmet Karakaş, TV 264 ve Medyabar Spor Müdürü Erhan Kaytanbay, Halk54 Genel Koordinatörü Nurettin Eryılmaz, Yenigün Gazetesi Spor Müdürü Ali Fikri Aşık ve Yenigün Gazetesi Muhabiri Suat Beyenal ile birlikte Spor Kompleksi’ni gezen Başkan Soykan hızla devam eden çalışmaları basın mensuplarına anlattı.

Akyazı Spor Kompleksi’nin Akyazı için çok önemli olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ İçerisinde Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Gençlik Merkezi ve Bin Kişilik Spor Salonu bulunan bu projeyi Akyazı’nın ve ülkemizin geleceği olan gençlerimiz ve tüm hemşerilerimiz için hayata geçiriyoruz. 3 Aralık 2021 tarihinde temelini attığımız bu proje büyük bir hızla ilerliyor. Bir an önce bitirilmesi için büyük bir mücadele veriyoruz. Spor Kompleksi projemizi 2023 yılı başında tamamlayarak faaliyete geçireceğiz inşallah. Tüm gayretimiz ve çabamız Akyazı için” şeklinde konuştu.

- REKLAM -
spot_img
- REKLAM -

Son Haberler

Erenler’de devam eden altyapı çalışmaları nedeniyle o güzergah trafiğe kapatılacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Erenler’de hayata geçireceği dev altyapı projesi kapsamında Akşemsettin Caddesi’ni 3 Aralık Cumartesi günü trafiğe kapatacak. Gün...