24.2 C
Sakarya
Pazar, Eylül 26, 2021

Diğer Haberler

Başkan Cevat Ekşi hızlı başladı

#SakaryasporSakaryalılarındır etiketi Türkiye gündeminde

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cevat Ekşi’nin sosyal medya hesabından başlattığı farkındalık çalışması kısa sürede Türkiye gündeminde yer buldu. #SakaryasporSakaryalılarındır etiketiyle ‘Haydi Bismillah, başlıyoruz’ yazan Ekşi’nin gönderisi kısa sürede binlere ulaşırken, Türkiye’de de gündeme geldi. Başkan Ekşi, farkındalık çalışmasına destek olan herkese teşekkür etti.

Sakaryaspor’da Olağan Genel Kurulun ardından hareketli anlar yaşanıyor. Kulüp Başkanı Cevat Ekşi ve yönetim kurulu üyeleri yoğun tempoyla çalışmalarına başlarken, Kaptan Oğuz Çalışkan ve Berkay Can Değirmecioğlu ile sözleşme imzalandı. Kulüp Başkanı Cevat Ekşi ise yeni bir farkındalık çalışması başlattı. Sosyal medya hesabından ‘Haydi Bismillah, başlıyoruz’ mesajını paylaşarak, #SakaryasporSakaryalılarındır etiketine yer verdi. Kısa sürede çok sayıda kişi tarafından paylaşılan gönderi, Sakaryaspor sevdalıları tarafından da sayfalarında yer buldu. #SakaryasporSakaryalılarındır etiketi kısa sürede sosyal medya gündeminde üst sıralara tırmandı.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

‘Biz hazırız öğrencilerimizi bekliyoruz’

SUBÜ’de 2021-2022 Akademik Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel Kurulda bir sunum gerçekleştiren Rektör Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, yüz yüze başlayacak...