Diğer Haberler

Sakarya ELLİDÖRT Spor Kulübünde Kuşak Sınavları Yapıldı

-REKLAM-

Sakarya’nın Yeni Kulüplerinden Sakarya ELLİDÖRT Spor Kulübü KARATE Sporcuları 20 Şubat Pazar Günü Yapılan Kemer Terfi Sınavlarını Başarı İle Tamamladılar.

32 Sporcunun Bir Üst Kemere Geçmek İçin Tekniklerini Sergiledikleri Sınavda Sporcular Ellerinden Gelenin En İyisini Ortaya Koyarak Geçer Not Aldılar. Ayrıca Sporcu velilerinin de yoğun katılımı ile coşkulu ve heyecanlı bir atmosferde gerçekleşen sınav esnasında veliler de en az sporcular kadar heyecan ve gurur ile çocuklarının başarısını takip ettiler.

Sakarya ELLİDÖRT Spor Kulübü Karate Salonunda Pazar Günü Saat 12:00’da Başlayan Sınav Yaklaşık iki saat sürdü. Beyaz, Sarı, Yeşil, Mavi ve Kahverengi Kuşak Sınavlarının ayrı ayrı yapıldığı organizasyon velilerden ve izleyenlerden tam not aldı.

Sınav Sonunda Başarılı Olan Sporculara Bitirdikleri Kemer Diplomaları ve Geçtikleri Yeni Renk Kuşakları Sınav Komisyon Üyesi İlimiz Eski Sporcularından Olan ve Şuanda İstanbul Beykoz Denizcilik ve Su Ürünleri Meslek Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Ercan ÖZKANLI Tarafından verildi.

ÖZKANLI Sınav Sonunda Sporculara Yaptığı Değerlendirmede Sporcuları Beklediğinden Çok Daha İyi ve Başarılı bulduğunu belirterek Onlara Karate’de ve yaptıkları her işte Başarının en önemli unsurunun süreklilik ve devamlılık olduğunu belirterek ne olursa olsun Antrenmanlarına devam etmeleri gerektiğini devamlılıkla çalışmaları sonucunda mutlaka başarılı bir sporcu olacaklarını söyleyerek sporcuları motive etti.

Kulüp Antrenörü Mustafa SOLMAZ’ da Yaptığı açıklamada Yeni Bir Kulüp Olduklarını mevcut sporculara son derece önem vererek alt yapı oluşumu içerisinde olduklarını belirti. SOLMAZ yapılan imtihanlar sporcularımızın motivasyonunu arttırmada son derece önemli olduğunu ileriki zamanlarda çok daha önemli organizasyonlar ile ELLİDÖRT Spor Kulübünün adından sıkça söz ettireceğini söyleyerek En büyük Destekçileri sporcu ailelerine teşekkür etti ve Sporcularını tebrik etti. Antrenör Mustafa SOLMAZ Yaptıkları Kemer İmtihanında Komisyon Üyesi Olarak Katılan Ercan ÖZKANLI’ yada ayrıca sporculara gösterdiği ilgiden ve aktardığı tecrübelerden dolayı Teşekkür Etti.

 

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

Pamukova’da Sıfır Atık Kütüphanesi Açıldı

Pamukova ilçesine ziyarette bulunan Sakarya İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın katılımıyla Pamukova İmam Hatip Ortaokulunda gönüllü öğretmenlerin...