Diğer Haberler

Başkan Alemdar’dan 15 Temmuz Mesajı

-REKLAM-

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Alemdar; 15 Temmuz’un ülkemize, milletimize ve demokrasimize alçakça kasteden hainlerin darbe girişimine maruz kaldığımız ve asla unutmayacağımız karanlık bir gece olduğunu anımsatarak; “FETÖ terör örgütü tarafından vatanımızın bütünlüğünü, milletimizin birliğini anayasal düzenimizi ve demokrasimizi hedef alan bu darbe girişimiyle, vatanımıza ve milletimize karşı yapılan bu ihanet
sırasında milletimizin iradesinin yegane temsilcisi olan TBMM bombalanmış, devletimizi ve milletimizi temsil eden Cumhurbaşkanımızın canına kastedilmiştir.

Millet olarak ortak değerlerimizi ve ülkemizin bölünmez bütünlüğünü koruma noktasında ne kadar gözü kara olduğunu bir kez daha tüm dünyaya ilan ettik.

Bu duygu ve düşüncelerle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 6. Yıldönümünde korkusuzca mücadele edip şehit olan kardeşlerimizi saygıyla anıyor, gazilerimize ise şükranlarımı sunuyorum. 15 Temmuz’u unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -
spot_img
- REKLAM -

Son Haberler

Kent Orkestrası’ndan Ziya Taşkent’te müzik dolu akşam

Büyükşehir Kasım kültür sanat etkinlikleri kapsamında Kent Orkestrası ile müzikseverler buluştu. Türk ve Batı Müziğinin seçkin eserlerinin seslendirildiği gecede...