Diğer Haberler

Başkan Alemdar’dan Yeni Yıl Mesajı

-REKLAM-

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Alemdar mesajında yeni yılın yeni umutlar ile geldiğini ifade ederek ülkemizin gelişmesi ve kalkınmasını sağlayacak önemli yatırımların Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yeni yılda da bir bir hayata geçirileceğini dile getirdi.

Pandeminin etkilerinin devam ettiği bir yıl geçirdiklerini kaydeden Alemdar, aşı olmanın önemine vurgu yaparak Covid-19 salgının 2022’de son bulmasında en büyük etkenin yine aşı olduğunu ve yerli aşı Turkovac sayesinde salgının önüne geçilmesinde çok önemli bir adım atıldığını söyledi. Alemdar bu bağlamda herkesi aşı olmaya davet etti.

2022 yılında da Serdivan için çalışmaya, hizmet etmeye, üretmeye devam edeceklerini dile getiren Alemdar: “Yeni yılın başta ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk dolu günler getirmesi temenni ediyor, tüm hemşehrilerimizin yeni yıllarını kutlayarak, aileleri ve sevdikleriyle birlikte nice güzel yıllar geçirmelerini diliyorum.” dedi.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

‘Mobilya denildiğinde Sakarya akla geliyor’

SAMİKOP Olağan Genel Kurulu’na katılan Başkan Ekrem Yüce, “Bugün, mobilya denildiğinde ülkemizde 4-5 şehrin arasında anılıyoruz. Sektörde Sakarya’nın adı...