Diğer Haberler

Büyük Zen Pırlanta İndirimi! Sevgililere Özel

-REKLAM-

Yılın en güzel zamanı, bu soğuk günlerde içimizi ısıtacak her yerimizi sevgiyle sarmalayacak 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşmakta. Bu zamanın neden özel olduğuna bir göz atalım. Bu özel güne ismini veren Valemtine’s Day olarak anılmasını sağlayan, aynı zamanda Roma’da yaşamış Katolik bir rahiptir. Valentine’nın MS 3.yüzyılda sevgiyi yaymak için yapmış olduğu fedakârlıklar neticesinde, sevgililer günü bugüne kadar kutlanarak gelmiştir.

Hiçbir sevgilinin bugünü kutlamak istemeyeceği düşünülemez. Elbette ki bu özel günde sevgilinize hediye edeceğiniz bir pırlantanın neler anlatacağını bilmeyen yoktur. 2-22 Ocak tarihlerindeki büyük Zen Pırlanta indirimlerinden hemen faydalanabilir, pırlantalardaki %40+%50 indirimlerden yararlanabilirsiniz. Seçili mücevherlerde ise %10 fırsatlarına bakabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Gününde Neden Pırlanta Alınmalı

14 Şubat Sevgililer Gününde Neden Pırlanta Alınmalı

Pırlantanın, yeryüzünde var olduğundan beri yer altında kendini gizlemiş bir cevherdir. Çeşitli yeryüzü hareketleri ile zamanla yüzeye elmas olarak çıkmış eşsiz bir o kadar da değerli bir madendir. Elmasın belli bir sayının üzerinde yüzeylere kesilerek elde edilmiş halidir pırlanta (57 faset yani 57 adet ışığı yansıtan yüzey). Buradan da ne kadar özel ve ne kadar eşsiz olduğunu anlayabiliriz. Pırlantanın bu muhteşem cazibesiyle sevgilinizi etkileyebilir, farklı yollarla ona “seni seviyorum” diyebilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Gününde Alınacak En Eşsiz Hediye

Bir pırlanta kolye sevgilinizin bütün ihtişamını ortaya çıkaracaktır. En samimi en içten dileklerin vücut bulduğu, boynunda taşıyana kendini özel hissettiren, sevgilinizin yanından hiç ayırmayacağı bir aksesuardır kolye. Her pırlanta kolye tabi ki sadece klasik olmak zorunda değildir. Klasikten moderne uzanan çeşitli tasarım kolye koleksiyonun olduğunu, her tarza ve her kadına uygun bir kolyenin mutlaka bulunabileceğini hatırlatalım.

Bir kolyeyi en güzel tamamlayacak olan ise bir çift rlanta küpe olacaktır. Sevgilinizin duru ve yalın ihtişamını gözler önüne serecek, zarafetini ışıltısıyla bütünleyecek, onun sizin için ne kadar narin ve değerli olduğunu anlatacaktır. Pırlanta küpe seçeneklerine Zen Pırlanta üzerinden ulaşabilirsiniz.

İster davetlerin göz bebeği, isterseniz de sokağın ritmini yakalayan tasarımlar olsun https://www.zenpirlanta.com  adresinden daha fazla model ve fırsatları bulabilirsiniz. 22-22 Ocak büyük Zen Pırlanta indirimini kaçırmadan sitemizi ziyaret edin.  

- REKLAM -
spot_img
- REKLAM -

Son Haberler

TGS Genel Başkanı Sakarya’daydı

Bölge ziyaretleri kapsamında Sakarya'ya gelen Türkiye Gazeteciler Sendikası Genel Başkanı Gökhan Durmuş, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti, Söz Sakarya Gazetesi, Yenigün,...